8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comGluosnių g. 13B, Šilutė Lietuva, LT- 99126
lten

Darbo laikas

PATVIRTINTA

Šilutės sporto mokyklos

Direktoriaus 2016-09-20

įsakymu Nr. PSM- 13

 

 

ŠILUTĖS SPORTO MOKYKLOS DARBO GRAFIKAS NR. 1

 

METODININKĖ

 

I      7:30 -17:30

II     7:30 -17:30

III   8:00 - 16:30

IV   7:30 - 17:30

V    8:00 - 16:30

 

Pietų pertrauka

12:00 – 12:30

 

 

RAŠTVEDĖ

 

I      8:00 – 17:00

II     8:00 – 17:00

III   8:00 – 17:00

IV   8:00 – 17:00

V    8:00 – 15:45

 

Pietų pertrauka

12:00 – 12:45

 

 

VAIRUOTOJAS

 

I      8:00 – 17:00

II     8:00 – 17:00

III   8:00 – 17:00

IV   8:00 – 17:00

V    8:00 – 15:45

 

Pietų pertrauka

12:00 – 12:45

 

 

 

Vairuotojo darbo laikas gali keistis atsižvelgiant į sporto varžybų išvykų laiką

 

PATVIRTINTA

Šilutės sporto mokyklos

Direktoriaus įsakymu

2016-09-20 Nr. PSM-13

 

 

Šilutės sporto mokyklos sporto šakų treniruočių tvarkaraštis 2016-2017 mokslo metams

SPORTO ŠAKA

TRENERIS

DIENOS, VALANDOS

VIETA

Lengvoji atletika

 

Stasys Oželis

P.  14:00-15:00 (prad. r. g.) 15:30-17:45 (meist. u. g.)

A.  14:00-15:00 (prad. r. g.) 15:30-17:45 (meist. u. g.)

T.  14:00-15:00 (prad. r. g.) 15:30-17:45 (meist. u. g.)

K.  14:00-15:00 (prad. r. g.) 15:30-17:45 (meist. u. g.)

P.  14:00-14:45 (prad. r. g.) 14:45-17:00 (meist. u. g.)

Rugsėjis – spalis ir balandis – liepa

miesto stadiono

lapkritis – kovas

turizmo ir verslo paslaugų mokyklos sporto salė

Lengvoji atletika

 

Lina leikuvienė

P.  14:00-16:15 (prad. r. g.)

A. 

T.  14:00-16:15 (prad. r. g.)

K.  14:00-16:15 (prad. r. g.)

P.  14:00-16:15 (prad. r. g.)

Rugsėjis – spalis ir balandis – liepa

miesto stadiono

lapkritis – kovas

M. Jankaus pagr. mokyklos sporto salė

Lengvoji atletika

 

Medardas Urmulevičius

P.  16:00-17:30 (meist. u. g.)

A.  16:00-17:30 (meist. u. g.)

T.  16:00-17:30 (meist. u. g.)

K.  16:00-17:30 (meist. u. g.)

P.  16:00-17:30 (meist. u. g.)

Rugsėjis – spalis ir balandis – liepa

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos stadionas

lapkritis – kovas

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos sporto salė

Sunkioji atletika

 

Liudas Čičirka

 

 

P.  14:15-15:00 (prad. r. g.) 15:00-17:15 (meist. u. g.)

A.  14:15-15:45 (prad. r. g.) 15:45-18:00 (meist. u. g.)

T.  14:15-15:45 (prad. r. g.) 15:45-18:00 (meist. u. g.)

K.  14:15-15:45 (prad. r. g.) 15:45-18:00 (meist. u. g.)

P.  14:15-15:45 (prad. r. g.) 15:45-17:15 (meist. u. g.)

Sunkios atletikos sporto salė

Vilų g. 13A

Sunkioji atletika

 

Laimsi Li-čin-chai

 

 

P.  14:15-15:00 (prad. r. g.) 15:00-17:15 (meist. u. g.)

A.  14:15-15:45 (prad. r. g.) 15:45-18:00 (meist. u. g.)

T.  14:15-15:45 (prad. r. g.) 15:45-18:00 (meist. u. g.)

K.  14:15-15:45 (prad. r. g.) 15:45-18:00 (meist. u. g.)

P.  14:15-15:45 (prad. r. g.) 15:45-17:15 (meist. u. g.)

Sunkios atletikos sporto salė

Vilų g. 13A

 

Baidarių ir kanojų irklavimas

 

 

 

 

 

Nedas Bartušis

 

 

P.  15:00-16:30 (prad. r. g.) 16:30-18:45 (meist. u. g.)

A.  15:00-16:30 (prad. r. g.) 16:30-18:45 (meist. u. g.)

T.  15:00-16:30 (prad. r. g.) 16:30-18:45 (meist. u. g.)

K.  15:00-15:45 (prad. r. g.) 15:45-18:00 (meist. u. g.)

P.  15:00-18:00 (prad. r. g.)

Rugsėjis – spalis irklavimo bazė

Lapkritis – kovas M. Jankaus pagrindinė mokykla

Baidarių ir kanojų irklavimas

 

Romualdas Drungilas

 

 

P.  16:00-17:30 (prad. r. g.)

A.  16:00-17:30 (prad. r. g.)

T.

 K.  16:00-17:30 (prad. r. g.)

P.  16:00-17:30 (prad. r. g.)

Rugsėjis – spalis irklavimo bazė

Lapkritis – kovas M. Jankaus pagrindinė mokykla

 

Boksas

 

Vincas Murauskas

P.  15:00-16:10 (prad. r. g.) 16:10-19:10 (meist. u. g.)

A.  15:00-16:15 (prad. r. g.) 16:10-19:10 (meist. u. g.)

T.  15:00-16:10 (prad. r. g.) 16:10-19:10 (meist. u. g.)

K.  15:00-16:15 (prad. r. g.) 16:15-18:40 (meist. u. g.)

P.  15:00-15:45 (prad. r. g.) 15:45-18:10 (meist. u. g.)

Bokso sporto salė

Vilų g. 13A

 

Dziudo

 

Rimvydas Lukošius

P.  15:00-18:25 (prad. r. g.)

A.  14:30-16:45 (prad. r. g.) 17:00-19:15 (prad. r. g.)

T.  15:00-18:25 (prad. r. g.)

K.  14:30-16:45 (prad. r. g.) 17:00-19:15 (prad. r. g.)

P. 

Dziudo sporto salė

Žalgirio g. 16

Vainuto gimnazijos sporto salė

 

Stalo tenisas

 

Artūras Silius

P.  15:15-16:25 (prad. r. g.) 16:25-18:00 (prad. r. g.)

A.  16:00-17:10 (prad. r. g.) 17:10-18:40 (prad. r. g.)

T. 

K.  15:15-16:25 (prad. r. g.) 16:25-18:00 (prad. r. g.)

P.  15:15-16:25 (prad. r. g.) 16:25-18:00 (prad. r. g.)

Šilutės Pamario mokyklos sporto salė

Lietuvininkų g. 38

Krepšinis

 

Loreta Stančiauskienė

P.  13:00-16:30 (prad. r. g.)

A.  13:00-16:30 (prad. r. g.)

T.

 K.  13:00-16:30 (prad. r. g.)

P. 

Šilutės krepšinio salė

Gluosnių g. 13B

 

Alius Rauluševičius

P.  13:30-15:00 (prad. r. g.) 15:30-17:00 (prad. r. g.) 17:00-18:30 (meist. u. g.)

A. 

T.  13:30-15:00 (prad. r. g.) 15:30-17:00 (prad. r. g.) 17:00-18:30 (meist. u. g.)

K.  15:30-17:00 (meist. u. g.)

P.  13:30-15:00 (prad. r. g.) 15:30-17:00 (prad. r. g.) 17:00-18:30 (meist. u. g.)

Pamario pagr. mokyklos sporto salė, Žalgirio g. 16

Krepšinio sporto salė, Gluosnių g. 13 B

 

 

Krepšinis

Kęstutis Šernius

P.  16:15-17:15 (prad. r. g.) 17:15-18:30 (prad. r. g.)

A.  16:00-17:00 (prad. r. g.) 17:00-18:00 (prad. r. g.)

T. 

K.  16:00-17:00 (prad. r. g.) 17:00-18:00 (prad. r. g.)

P.  16:15-17:15 (prad. r. g.) 17:15-18:30 (prad. r. g.)

Šilutės Pirmos gimnazijos sporto salėje, K. Kalinaus g. 2

Šilutės krepšinio sporto salėje, Gluosnių g. 13B

Petras Jonikas

P.  16:30-18:00 (prad. r. g.) 17:30-19:00 (meist. u. g.)

A.  13:30-15:00 (prad. r. g.) 16:30-18:00 (meist. u. g.)

T.  15:00-16:30 (prad. r. g.) 16:30-18:00 (meist. u. g.)

K.  13:30-15:00 (prad. r. g.) 16:30-18:00 (meist. u. g.)

P.  15:00-16:30 (prad. r. g.) 16:30-18:00 (meist. u. g.)

Krepšinio sporto salėje,

Gluosnių g. 13B

Arnoldas Kuncaitis

P. 

A.  17:30-19:00 (meist. u. g.)

T.  17:30-19:00 (meist. u. g.)

K.  17:30-19:00 (meist. u. g.)

P.  17:30-19:00 (meist. u. g.)

Krepšinio sporto salėje,

Gluosnių g. 13B

 

Rankų lenkimas

 

Aleksandras Pancerovas

P. 16:00-18:15

A. 

T.  16:00-18:15

K. 

P. 

Turizmo ir paslaugų verslo mokyklos sporto salė, Tilžės g. 32

 

BFP

 

Aivaras Lileikis

P.

A.  17:00-19:15 (meist. u. g.)

T. 

K.  17:00-18:30 (meist. u. g.)

P. 

Sunkios atletikos sporto salė, Vilų g. 13A