Rajono mokyklų sportas

Rajono mokyklų sportas
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com

Dabar naršo

Statistika

Lankytojai: 612649
powered_by.png, 1 kB
Pagrindinis arrow Sunkioji atletika
Sunkioji atletika
Broliai D. ir L. Kalvaičiai bei A. Gergelis jauni ir perspektyvus sunkiaatlečiai El. paštas
Image 

Šilutės sporto mokyklos jaunieji sunkiaatlečiai, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai kovo 21-22 dienomis dalyvavo Lietuvos jaunių-moksleivių iki 15 m. sunkiosios atletikos čempionate Marijampolėje. Iš ten vienas grįžo kaip čempionas, kitas vos per žingsneli nuo šio titulo.

Skaityti toliau...
 
SUNKIAATLEČIAI PARSIVEŽĖ TRIJŲ SPALVŲ MEDALIUS El. paštas

 

Image 
Agnė Sakalienė 2015-02-12, 11:11:49

Klaipėdoje vyko Jaunių ir jaunučių sunkiosios atletikos tarptautinis turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimui. Jose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių Laimio Ličinchai ir Liudo Čičirkos auklėtiniai, kuriems pavyko parsivežti visu spalvų medalių.

Skaityti toliau...
 
Šilutės sunkiaatlečiai gerino rekordus El. paštas

 Image
Šilutės sporto mokyklos trenerių Laimio Ličinchai ir Liudo Čičirkos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos jaunučių sporto žaidynių sunkiosios atletikos varžybose. Dviems sunkiaatlečiams pavyko pagerinti rekordus bei vienas jų pripažintas absoliutus žaidynių sunkiaatletis.

Skaityti toliau...
 
R. Radavičius geriausias šalies iki 15 m. sunkiaatletis El. paštas

Image 
Kovo 21-22 dienomis Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionato finalai, kuriame varžėsi 71 sportininkas iš visos Lietuvos. Jame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Laimis Ličinchai ir Liudas Čičirka. Pavyko parsivežti ne tik du aukso ir bronzos sidabro medalius, bet turim ir geriausia šalies sunkios atletikos iki 15 metų – Roką Radavičių.

 

Skaityti toliau...
 
Sunkiaatlečiu paskutinis pasirodymas 2013 metais El. paštas

 Image
Trečiadienį, gruodžio 18 dieną, Šilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos treneriai L. Čičirka ir L. Li-čin-chai organizavo Šilutės rajono pirmenybes, kuriose dalyvavo 30 jaunųjų sunkiaatlečių.

Skaityti toliau...
 
NET ŠEŠI MŪSŲ SUNKIAATLEČIAI PARSIVEŽĖ MEDALIUS El. paštas
ImageŠilutės SM sunkiaatlečiai: A. Jokulys, E. Jakas, S. Bataitis, L. Kordušas, R. Radavičius ir D. Budrikas
Ketvirtadienį, gegužės 16 dieną,  Klaipėdos m. sunkiosios atletikos klubo salėje vyko atvirosios jaunių sporto žaidynės. Jose dalyvavo 90 jaunųjų atletų iki 17 metų, kurie atvyko iš Klaipėdos, Šilutės, Kretingos bei Gargždų. Čempionais ir prizininkais tapo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Laimis Li-čin-chai ir Liudas Čičirka.

Skaityti toliau...
 
Sidabrinis ir bronzinis jaunimas El. paštas
Image 
Klaipėdos miesto centrinio stadiono sporto salėje balandžio 26-27 dienomis vyko Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo gan šaunus Šilutės sporto mokyklos trenerių Laimio Li-čin-chai ir Liudo Čičirkos auklėtinių būrys. Ne visiems pavyko parsivežt medalius, bet būta ir tokių. Taip pat džiugų, kad net du sportininkai pagerino savo asmeninius rekordus.

Skaityti toliau...
 
Rokas ir Lukas pagerino savo asmeninius rekordus El. paštas
Image 
Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai kartu su savo treneriais Laimiu Li-čin-chai ir Liudu Čičirka vyko į Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 15 m.) čempionatą, kuris vyko kovo 23 dieną Marijampolėje. Dviems pavyko parsivežti medalius.
Skaityti toliau...
 
Penki mūsų sunkiaatlečiai grįžo su medaliais El. paštas
Image 
Vasario 16 dieną Šilutės sporto mokyklos sunkiaatlečiai kartu su treneriais Liudu Čičirka ir Laimiu Li-čin-chai vyko į Klaipėdą, kur vyko Atviros (tarptautinės) Klaipėdos miesto jaunučių sunkiosios atletikos pirmenybės skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėt. Džiugu, kad net penkiems pavyko parsivežti medalius
Skaityti toliau...
 
Lukas Kordušas vienintelis parvežė medalį El. paštas

 Image

 Lukas Kordušas 2012 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių II vietos laimėtojas

Klaipėdoje baigėsi 2012 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės. Į kurias vyko ir trys Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Vienam iš jų pavyko parsivežti sidabro medalį. Pasak vieno iš trenerių Laimio Li-čin-chai ir Liudo Čičirkos, kova dėl prizinių vietų buvo labai įtemta ir prizininkus vieną nuo kito skyrė vos keli kilogramai, nes sunkiaatlečių jėgos buvo apylygės.

 Iki 50 kg. svorio kategorijoje, kuris stipriausias susitiko išsiaiškinti mūsiškis Lukas Kordušas, klaipėdietis Julius Cancingeris ir kaunietis Lukas Kazlauskas.

Tarp šių trijų sunkiaatlečių virė tikra kova. Visi troško tapti 2012 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių čempionais. Šilutiškis Lukas Kordušas pirmam rovimui pasirinko 38 kg. šį svorį išrovęs,  rovė 40 kg. sėkmingai susitvarkė ir su šiuo. Tada dar pridėjo 2 kg. ir išrovė 42 kg. didesnio svorio nebandė rauti.

Stumimą pradėjo nuo 47 kg. vėliau išstūmė 50 kg. Bandė Lukas stumti  ir 53 kg. bet deja nesėkmingai. Bendroje dvikovėje surinko 92 kg. ir vos 2 kg. aplenkė kaunietį, bet deja iki pirmos vietos jam truko dar. Lukas Kordušas džiaugėsi ir sidabro medaliu. Pasak trenerių, šis jaunas ir perspektyvus sunkiaatletis parodę savo valę bei tikrai pasiekė gerą rezultatą.

Skaityti toliau...
 
Vykusiame sunkios atletikos čempionate mūsiškiai ketvirti El. paštas
 Image

Šilutės sporto mokyklos sunkiaatlečiai dalyvavo Lietuvos jaunių ir moksleivių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos čempionate, kuris vyko balandžio 27 dieną Marijampolėje. Komandinėje įskaitoje mūsiškiai pasirodė tikrai neblogai. Deja iš čempionato pavyko parvežti tik viena medalį.

 

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Atgal 1 2 Sekantis > Pabaiga >>

Rezultatai 1 - 21 iš 31
© 2017 Citius, Altius, Fortius
Šilutės sporto mokykla.