Lietuvos moksleivių krepšinio lyga

Penktadienį ir šeštadienį dvi mūsų mokyklos komandos sužaidė varžybas namuose. Petro Joniko vadovaujama 2001 m. gim. komanda įveikė varžovus iš sostinės 84-50. Kita Aliaus Rauluševičiaus 2000 m. gim. komanda neatsilaikė prieš varžovus iš Plungės ir patyrė skaudų pralaimėjimą.

Jevgenis Miniotas, 2013-02-04, 10:20:53

Po gripo epidemijos mūsų komanda Šilutė 2001 sugrįžo su kaupu! Sutriuškindami Plungę rezultatu 84-50. Teisėjas iš Plungės bandė sumažinti skirtumą su švilpuku ir žodžiu „žingsniai“. Bet su juo į kova stojo Petras Jonikas ir užsidirbo technine pražanga. Bet mes visada džiaugėmės kada treneris ginčijasi su teisėjais J. Mes laimėjom visus 4 kėlinius. Statistika atrodo taip:

Tautvydas Rimkus (13) 26pts, 5reb, 1ast, 3stl, 1bl, 4pražangos (tavo paskutinis trajakas gražus taškas šiose rungtynėse)

Robertas Miliauskas (16) 7pts, 4reb, 1stl (Atakoje Robertas gali aplenkti struti)

Kajus Gerulaitis (4) 3reb, 1stl (Taškai. Taškai. Taškai. Gerai kovoji dėl kamuolio)

Jevgenis Miniotas (14) 16pts, 6reb, 5ast, 4stl, 1bl (Aš tai Aš)

Vytenis Ropė (15) 4reb, 2stl (Geras ūgis, bet pataikyk į kašį, Vyteni)

Dovydas Rimkus (9) 26pts, 5reb, 1ast, 4stl (Nenori būt Kobe?)

Kęstutis Raila (7) 9pts, 8reb, 6stl (Vos, vos ne double-double)

Ignas Šveistys (5) 1reb (Atkovojo svarbų kamuolį)

Ignas Lidžius (8) 1reb, 1stl (Not in my house)

Valius Ubartas (12) 1reb (Atkovojo antra svarbų kamuolį)

Matas Vaščyla (6) 1reb, 1stl (Atkovojo trečia svarbų kamuolį ir dar viena pavogė)

Pirmadieni varom i Mažeikius palinkėkit sėkmės!

Skaudus pralaimėjimas

Šį šeštadieni į Šilutę atvyko Vilnius sužaisti MKL mačo su 2000-iais metais. Dėl gripo epidemijos susirinko ne visi komandos žaidėjai, o vilniečių buvo kur kas daugiau. Vis dar traumuotas Mindaugas Drapkinas (žadėjo grįžti vasario viduryje), Rokas Budrevičius irgi susirgo.

Eimantas Sabonis visą savaitę nėjo į mokyklą, o į varžybas atėjo (štai didvyris!).

Nevisai sveiki buvo Dovydas Vėlyvis ir Ignas Čiumakovas. Gerai, kad grįžo Gvidas Pupšys (grįžo tai grįžo, bet į krepšį kol kas nepataiko). Štai su tokia sudėtimi buvo priversti žaisti 2000-ieji.

Komanda iš Vilniaus nepasirodė labai baisi komanda. Jie irgi nepataikydavo iš po krepšio, mėtydavo kreivus pasus, darydavo klaidas, bet mūsiškiai tai darė dažniau. Draugužiai, tai labai mažas pataikymo procentas! O rezultatas 25-66. Štai ir statistika (pas ką ji yra).

Ignas Čiumakovas (6) 3pts (2/9=22%), 1stl, 1bl

Gvidas Pupšys (7) 0pts (0/9), 1stl

Eimantas Sabonis (11) 6pts (2/4=50%), 1stl (Vienas iš dienos didvyriu 2 trajakai, Sabai!)

Aidas Bakševičius (13) 6pts (3/7=43%), 2reb (maladec)

Lukas Statkus (19) 1reb (pirmyn ,Luki!

Dovydas Vėlyvis (21) 6pts (2/12=17%), 2reb, 1stl, 1bl (reikėjo mėtyt iš nepatogių padėčių)

Ignas Golubovskis (30) 2pts (2/11=18%), 6reb, 2stl, 1bl (aktyvus žmogus)

Povilas Misevičius (33) 2pts (1/7=14%), 6reb, 3bl

Atidirbkit baudų metimus, užteks bėgiot savižudžius! Mes už jus.

Šilutės sporto mokykla, dėkoja  Jevgenijui Miniotui už straipsniukus bei nuotraukas

• Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose