Sidabrinis ir bronzinis jaunimas

Klaipėdos miesto centrinio stadiono sporto salėje balandžio 26-27 dienomis vyko Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 17 m.) sunkiosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo gan šaunus Šilutės sporto mokyklos trenerių Laimio Li-čin-chai ir Liudo Čičirkos auklėtinių būrys. Ne visiems pavyko parsivežt medalius, bet būta ir tokių. Taip pat džiugų, kad net du sportininkai pagerino savo asmeninius rekordus.

Luko ir Roko istorija panaši

50 kg. svorio kategorijoje dalyvavo Lukas Kordušas su dar 34 šios sv. kat. dalyviais. Ir jam nepavyko aplenkti vos vieno varžovo, kuriam dvikovės rezultate nusileido vos trim kilogramais. Tiek Lukas, tiek telšiškis Tadas Urbšas išrovė vienodai po 53 kg., bet gaila stūmimo rungtyje varžovas išstūmė 71 kg., kai tuo tarpu mūsiškis 68 kg. Na bet ir sidabras nėra blogai ir žinant, kad Lukas tądien pagerino savo asmeninį rekordą. Trečią vieta iškovojo klaipėdietis Rokas Šiaulys (52+63=115).

Panašiai susiklostė ir komandos draugui Rokui Radavičiui, jis taip pat pagerino asmeninį rekordą bei per „plauką“ neįveikė varžovo. 56 kg. sv. kategorijoje dalyvavo 29 sunkiaatlečiai. Mūsiškis laimėjo bronzą išrovęs 63 kg, išstūmęs 78 kg ir dvikovėje surinkęs 141 kg. Varžovas iš Kretingos Dinaras Butkus dvikovėje buvo pranašesnis vos 1 kg. (62+81=142) ir jam atiteko sidabras, o auksą laimėjo marijampolietis Vincentas Skirka  (72+85=157).

Dar vienu bronzos medaliu pasipuošė Simonas Bataitis. Jis  85 kg. sv. kategorijoje varžėsi su dar 15 sunkiaatlečių. Trečią vietą Simonas iškovojo dvikovėje surinkęs 204 kg. (92+112).  II vietą iškovojo Justinas Jurkša iš Marijampolės (103-125 228), čempiono vardu džiaugėsi Vilius Rubinas iš Telšių (125-152= 277)

Be medalių bet ne prasčiausi

Taip būtu galima pavadinti du sporto mokyklos sunkiaatlečius. Kurie priziniu vietų neiškovojo ir medaliais nepasipuošė, bet tikrai nebuvo prasšiausi iš visų 94 kg. svorio kategorijoje dalyvavusių 14 sunkiaatlečių. Domantas Budrikas - IV vieta (85+115=200), V vieta -  Arvydas Jokulys (70+90 =190)

Šioje svorio kategorijoje prizinės vietos atiteko: I vieta -  Marius Blazys, Klaipėda (110+130=240),   II vieta Ernestas Pilvinis, Telšiai (101+135=236), III vieta Mantas Burba Telšiai (90+120=2010).