Ernestui Sagalec suteikta aukštesnė kategorija

Šių metų spalio 28-29 dienomis Šakių sporto ir rekreacijos centre vyko Lietuvos moksleivių pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Rimvydas Lukošius. Vienam auklėtiniui, Ernestui Sagalec, suteikta I KYU kategorija.

Pirmąją varžybų dieną kovojo sportininkai gimę 2000-2002 metais. Šioje amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 55 kg. trečiąją vietą iškovojo Ernestas Sagalec, o Aleksas Statkus užėmė septintą vietą.

Svorio kategorijoje iki 60 kg. finale kovojo Edvardas Sagalec ir vilnietis D. Rogoža, šįkart Edvardas pralaimėjo ir liko antras.

Antrą dieną kovojo 1998-2000 gimimo metų sportininkai. Čia broliai Sagalec vėl iškovojo medalius. Šį kart Ernestas ėmėsi finale su kauniečiu G. Katiliumi ir tik po pratęsimo nežymiai pralaimėjo, taip pat šios amžiaus grupės finalistams suteiktos I KYU kategorijos - tai rudas diržas.

Edvardas iškovojo trečią vietą. Svorio kategorijoje iki 66 kg. Justas Pauparis užėmė aukštą penktą vietą.

Kitiems truputį pritrūko sportinės sėkmės pakovoti dėl medalių.

• Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose