8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comGluosnių g. 13B, Šilutė Lietuva, LT- 99126
lten

SUNKIU DARBU IR ILGAI LAUKTI REZULTATAI

SUNKIU DARBU IR ILGAI LAUKTI REZULTATAI

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius, džiaugiasi pasiektais rezultatais: Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse, iškovota garbinga II vieta (156 taškai), pirmenybėse iš viso dalyvavo 37 rajonų komandos, šilutiškiai, nusileido tik Kėdainių rajono komandai (186 tšk.), treti buvo Marijampolės lengvaatlečiai (139 tšk.). Ne ką prasčiau pasirodė ir Lietuvos rajonų jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse iš 36 komandų mūsiškiai iškovojo trečią vietą.

 

Pasak ilgamečio Šilutės sporto mokyklos trenerio Stasio Oželio ši lengvaatlečių karta labai gera, perspektyvi, labai noriai treniruojasi, todėl ir pavyko pasiekti tokių puikių rezultatų. Mokyklos direktorius Aivaras Lileikis, taip pat pasveikino trenerius su šiuo puikiu pasiekimu bei didžiuojasi lengvaatlečių atsidavimu šiai sporto šakai.

 

Giedrė Vytuvytė, kurią treniruoja S. Oželis, iškovojo net tris medalius. 60 m. bėgimo rungtyje Giedrė varžėsi su 40 konkurenčių, jai pavyko finišuoti pirmai (8,09) ir pasipuošti aukso medaliu. 300 m. distanciją ji įveikė per 43,12 s. ir finišavo trečia, estafetėje 4×200 m taip pat pelnė bronzos medalį.

 

Ne ką blogiau sekėsi ir kitiems trenerio auklėtiniams: Gytis Šumalovas finišavo antras 2000 m. kliūtinio bėgimo distancijoje (6:45,21) bei bėgdamas 3000 m. (10:14,38). Komandos draugas Ernestas Ruslys tapo čempionu 60 m. barjerinio bėgimo takelyje (8,61).

 

Sidabro medaliu pasipuošė trišuolininkė Aistė Noreikaitė (10 m 59 cm), o komandos draugas Deimantas Čiupinas 300 m. distanciją įveikė trečias (38,32) ir džiaugėsi bronzos medaliu.

 

Trenerės Linos Leikuvienės auklėtiniai taip pat prisidėjo prie komandinės II vietos Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse: Jokūbas Tubutis 600 m. bėgime finišavo antras (1:29) ir pasipuošė sidabru, sidabras atiteko ir Justei Šertvytytei, kuri rutulį nustūmė 12,80 m. Robertas Petraitis trečias finišavo bėgdamas 600 ir 1000 metrų.
Taškų komandai pelnė sėkmingai startavę Paulina Gedvilaitė, Dovydas Pranckevičius, Rimvydas Anukas, Greta Šertvytytė, Gintarė Kuisytė.

 

Jaunučių varžybų prizininkai: A.Vaitiekus, B. Kalvaitytė, A. Bendžius, K. Jašauskaitė, G. Bartkutė. Linos Leikuvienės nuotr.

 

Šilutės jaunučiai – treti iš 36 komandų

 

Šilutės sporto mokyklos treneriai L. Leikuvienė, S. Oželis ir M. Urmulevičius turi ir jaunesnius lengvaatlečius, kuriems pavyko taip pat iškovoti medalių bei iš 36 rajono komandų užimti III vietą, nusileidus tik Kėdainių ir Šiaulių rajonams

 

1000 m kliūtinį bėgimą greičiausiai įveikė Aurimas Bendžius (3:03,24 min.), jam atiteko auksas. Trišuolio rungtyje nepralenkiama buvo Kristina Jašauskaitė I vieta (10,91 m).

 

Antras vietas bei sidabro medalius trišuolyje iškovojo Beatričė Kalvaitytė (9,21 m) ir Aleksas Vaitiekus (11,43 m). 2000 m. distanciją trečia nubėgo jauniausia varžybų dalyvė penktokė Gerda Bartkutė.

 

Penktąsias vietas užėmė Emilija Saudargaitė 60 m. barjeriniame bėgime, Jurga Rudytė rutulio stūmime, Giedrė Sudeikytė 600 m. distancijoje.