Čempionų lietus

Mantas Jurgšat iškovojo absoliutaus nugalėtojo titulą.
Šilutės sporto mokyklos sunkiaatlečių komanda laimėjo II vietą, nusileidę tik Klaipėdos rinktinei. Lietuvos jaunimo (gim. 1988 m. ir jaunesnių) sunkiosios atletikos čempionato finalinėse varžybose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneriai L.Čičirka ir L.Ličinchajus) iškovojo 3 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalį.

Panevėžyje, ant Aukštaitijos sporto centro pakylos, po atrankos varžybų rungtyniavo 50 geriausių šalies atletų. Klaipėdos rinktinei atstovavo 18, Šilutei ir Telšiams - po 10, Marijampolei - 7, Anykščiams - 3, Panevėžiui - 2 sunkiaatlečiai.

77 kg svorio kategorijoje čempionu tapo šilutiškis M.Mickevičius (dvikovės suma - 270 kg: rovimas - 120 kg, stūmimas - 150 kg), aplenkęs telšietį J.Jurą (252 kg) ir treniruočių draugą L.Aleksandravičių (231 kg).

Mūsiškis A.Šlefendoras (85 kg sv. kat.) nors 10 kg ir pagerino savo asmeninį pasiekimą (rovimas - 102 kg, stūmimas - 128 kg, dvikovė - 230 kg), pelnė V vietą.

94 kg svorio kategorijoje pirmąsias dvi vietas iškovojo šilutiškiai: R.Cibauskas (dvikovės suma - 274 kg: rovimas - 120 kg, stūmimas - 154 kg) apdovanotas aukso medaliu, 1 kg atsilikęs A.Trajanauskas (dvikovės suma - 273 kg: rovimas - 123 kg, stūmimas - 150 kg) pasipuošė sidabro apdovanojimu.

Mūsų sunkiasvoris M.Jurgšat (100 kg sv. kat.), dvikovėje surinkęs 322 kg (rovimas - 147 kg, stūmimas - 175 kg), ne tik iškovojo čempiono titulą, bet ir tapo absoliučiu šalies jaunimo čempionato nugalėtoju.

Komandines prizines vietas pasidalijo Klaipėda, Šilutė ir Telšiai.