8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Evaldas Petrauskas - Europos jaunimo bokso čempionas!

Sporto mokyklos auklėtinis Evaldas Petrauskas (treneris Vincas Murauskas) Lenkijoje vykusiame 21-ajame Europos jaunimo (17-18 metų) bokso čempionate iškovojo aukso medalį.

17-metis E. Petrauskas svorio kategorijos iki 60 kg finale 5:0 įveikė baltarusį Kirilą Romancevičių. Boksininkas pakeliui į finalą įveikė tris varžovus iš Bulgarijos, Vokietijos ir Azerbaidžano.

Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis pasveikino už puikų pasirodymą Europos bokso čempionate Evaldą Petrauską ir įteikė jam dovanų čekį.

Pernai Evaldas Petrauskas Bulgarijoje tapo Europos jaunių (iki 16 metų) čempionu.

Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Edgaras Skurdelis  2009 m. gegužės mėnesį vykusiame Pasaulio jaunių čempionate iškovojo V vietą. Lenkijoje vykusiose Baltijos šalių žaidynėse iškovojo I vietą.

Už šiuos pasiekimus Šilutės sporto mokyklos direktorius E. Skurdeliui įteikė padėkos raštą.