8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

IEVA NIAURONYTĖ IŠKOVOJO SIDABRĄ

Lietuvos jaunučių (14-15 m.) sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinėse varžybose Šiauliuose Šilutės rajono sportininkų garbę gynė Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai  (treneriai S. Oželis, M. Urmulevičius).

Sporto mokyklos auklėtinė Ieva Niauronytė, Lietuvos rajonų jungtinėje komandoje bėgusi 4x200 m estafetę laimėjo sidabro medalį.

Šilutiškiai Martynas Drungilas disko metimo varžybose liko ketvirtas (43,95 m), Aistė Noreikaitė bėgdama 800 m įvykdė suaugusiųjų antrojo atskyrio normatyvą (2: 35,0). Švėkšniškė Kristina Butkevičiūtė trišuoliu nušoko 9,88 m – 5-a vieta, o ieties metimo varžybose pagerino asmeninį rekordą (31,89 m) – 8-a vieta. Šuolio į aukštį varžybose Kamilė Ambrozaitė užėmė 8 vietą (1,40 m).