Debiutavo jaunieji sunkiaatlečiai

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai vasario 11-12 dienomis dalyvavo Marijampolės sunkiosios atletikos pirmenybėse, skirtose valstybės atkūrimo dienai.  Varžybose dalyvavo jaunučių ir jaunių amžiaus grupių sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų.

Mūsų sunkiaatlečiai, treniruojami Laimio Li-čin-chai ir Liudo Čičirkos, iš Marijampolėje vykusių pirmenybių parvežė 5 medalius.

Svorio kategorijoje iki 35 kg. III vietą užėmė M. Gintalas (rovimas - 23 kg., stūmimas -30 kg.). Šiose varžybose dalyvavo sportininkai iki 15 m.

Toje pačioje amžiaus grupėje, svorio kat. iki 50 kg. III v. užėmė Š. Gudavičius (37+50=87 kg.), o iki 17 m. amžiaus grupėje G. Majus (46+63=109 kg.) - II vietą.

V. Kikilas (iki 15 m. amžiaus grupėje, svorio kategorija iki 56 kg.) iškovojo III vietą (45+60=105 kg.), o svorio kategorijoje iki 77 kg. nepralenkiamas buvo S. Bataitis (dvikovės suma - 122 kg.: rovimas - 57 kg, stūmimas - 65 kg.) jis iškovojo I vietą.

Dauguma jaunųjų sunkiaatlečių debiutavo Marijampolėje vykusiose pirmenybėse. Tai buvo pirmos jų rimtos (tikros) varžybos ir džiugu, kad kai kuriems pavyko parsivežti medalių.

<f> sunkiaatlečiai dalyvavę Marijampolės pirmenybėse, skirtose valstybės atkūrimo dienai