Jaunųjų sunkiaatlečių pasiekimai finalinėse varžybose

Šilutės sporto mokyklos jaunieji sunkiaatlečiai balandžio 2 dieną dalyvavo Lietuvos jaunučių – moksleivių (iki 15 m.) finalinėse varžybose. Geriausiai iš visų dalyvavusių šilutiškių pasirodė V. Jautakis ir S. Bataitis.

Iki 69 kg. svorio kategorijoje gerai pasirodė V. Jautakis, jis išrovė 63 kg., išstūmė 85 kg., o dvikovoje surinko 148 kg. ir iš 17 dalyvavusiųjų sunkiaatlečių užėmė III vietą.

Trenerio L. Čičirkos pasakojimu šis jaunasis sportininkas buvo išrovęs ir 66 kg., bet nepavyko išlaikyti. Bet vis tiek V. Jautakio debiutas buvo šaunus.

Svorio kategorijoje iki 77 kg. V vietą užėmė S. Bataitis, jis išrovė 62 kg. ir išstūmė 72 kg. dvikovėje surinko 134 kg. Šis jaunasis sunkiaatletis pagerino savo asmeninį rekordą.

Iki 35 kg. sv. kat. M. Gintalas užėmė XI vietą, R. Jautakis XIV. Išviso šioje svorio kategorijoje dalyvavo 32 dalyviai.

45 kg. sv. kat. dalyvavo 22 sunkiaatlečiai, šilutiški Š. Gudavičius užėmė IX  vietą, o A. Degutis XVI vietą.
28 dalyviai dalyvavo svorio kategorijoje iki 56 kg. ir V. Kikelis užėmė IX vietą, O. Habionavičiu – XII vieta.