Šilutės trečiasis tarptautinis dziudo turnyras

Mokyklos auklėtinai su medaliais: Dovydas Marcinkevičius, Edvardas Sagalec, Šarūnas Dulkys,Ernestas Araminas ir
Arnas Šikšnius

Šeštadienį, birželio 18 dieną, vyko Šilutės trečiasis tarptautinis dziudo turnyras. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Sporto mokyklos auklėtiniai pasiekė gerų rezultatų bei iškovojo ne vieną medalį.

Antrąsias vietas turnyre užėmė Arnas Šikšnius ( svorio kategorija 50 kg.) ir  Edvardas Sagalec (sv. kat. 34 kg.).

Trečiąsias vietas trys Šilutės sporto mokyklos imtininkai: Dovydas Maciukevičius (sv. kat. 46 kg.), Šarūnas Dulkys (sv. kat. +66 kg.) ir Ernestas Araminas (sv. kat. 55 kg.)

Justui Paupariui nepavyko užimti prizinės vietos, bet jis buvo apdovanotas specialiu prizu už gražiausiai atlikta veiksmą imtynių metu.

Pasak trenerio Rimvydo Lukošiaus šis turnyras paskutinis ir dabar visi atostogaus. Vieni vyks i stovyklas, o Rokas Paulikas ruošis Pasaulio čempionatui, kuris vyks rugpjūčio mėnesi Kijeve.

Treneris labai dėkingas rėmėjams padėjusiems surengti turnyrą, tai Elytei ir Edmundui Araminams, Remigijui Baltučiui, Česlovui Barauskui, Mariui Budraičiui, Raimondui Steponkui, Aliui Kvederiui ir visiems tėveliams už palaikymą.