8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comGluosnių g. 13B, Šilutė Lietuva, LT- 99126
lten

Baidarių ir kanojų irklavimas

 • Žemaičių taurės regatoje šilutiškių pergalėsŽemaičių taurės regatoje šilutiškių pergalėsSpalio 5 dieną, Klaipėdoje vyko ilgo nuotolio regata „Žemaičių taurė 2019“,  kurioje savo jėgas išbandė ir Šilutės sporto mokyklos irkluotojai su treneriu Romualdu Drungilu. Sportininkų pasiekimai: K-1 (vienviete baidare) 1000 metrų distancijoje Orestas...
  Skaityti plačiau
 • Lietuvos vaikų čempionatas Šiauliuose. Lietuvos vaikų čempionatas Šiauliuose. Rugpjūčio 07 dieną, Šiauliuose vyko 2019 metų Lietuvos vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo Šilutės sporto mokyklos irklavimo komanda su treneriu Romualdu Drungilu. Sportininkų pasiekimai: Vyrų  gim. 2006-2008 m. kategorijoje K-1 (vienviete baidare) 200 metrų distan...
  Skaityti plačiau
 • Mero taurės varžybose - su medaliais!Mero taurės varžybose - su medaliais!Skuode vyko Rajono IV – tos mero taurės varžybos, kuriose  Šilutės sporto mokyklos garbę gynė  baidarių ir kanojų irklavimo komanda su treneriu Romualdu Drungilu. Komandos rezultatai: K-2 (dviviete baidare) mišrių porų 200 metrų distancijoje Paulina T...
  Skaityti plačiau
 • Medalių lietus Plungės rajono baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse. Medalių lietus Plungės rajono baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse. Šeštadienį, Plungėje vyko atviros Plungės rajono baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės 2019. Jame dalyvavo ir Šiaulių, Skuodo, Klaipėdos, Marijampolės, Elektrėnų sportininkų komandos. Šilutės sporto mokiniams (treneris Romualdas Drungilas) puikiai sekėsi ko...
  Skaityti plačiau
 • Šilutės baidarininkėms - Sidabras!!Šilutės baidarininkėms - Sidabras!!Birželio 22-23 d. Šiauliuose vyko  baidarių ir kanojų irklavimo, Lietuvos mokinių čempionatas ir Lietuvos taurės vasaros etapas. Šilutės sporto mokyklos atstovės Lidija Rimkutė ir Timoščenko Paulina  (treneris Romualdas Drungilas), kartu su sportininkėmi...
  Skaityti plačiau
 • Šilutės irkluotojai fizines savybes tikrinosi KlaipėdojeŠilutės irkluotojai fizines savybes tikrinosi KlaipėdojePirma pavasario savaitgali (kovo 2d.) Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko irkluotoju bendro fizinio pasirengimo varžybos, kuriose sportininkai pasitikrino fizines savybes (greitį, jėgą, ištvermę). Savo fizines savybes patikrinti važiavo ir Šilutės sporto mokyklos aukl...
  Skaityti plačiau