E.Skurdelis - trečiąkart Europos vicečempionas

Anglijoje, Portsmuto mieste, vykusiame Europos moksleivių čempionate Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Edgaras Skurdelis, treniruojamas Vinco Murausko, iškovojo II vietą ir sidabro medalį.

Rugsėjo 2-9 dienomis Portsmuto ringe bokso pirštines surėmė per 130 jaunųjų boksininkų iš 18 šalių. Visos sudėties rinktines - po 16 dalyvių - turėjo Rusija, Anglija, Turkija ir Izraelis. Kitos šalys, tarp jų - Latvija ir Estija, atsiuntė po 4-8 atletus. O iš Lietuvos čempionate dalyvavo tik šilutiškis Edgaras Skurdelis su treneriu Vincu Murausku.

46 kg svorio atletas įspūdingai laimėjo pirmą čempionato kovą. Jau pirmajame raunde Edgaras stipriu dešinės rankos smūgiu nokautavo Izraelio boksininką N.Baoumi.

Antroje kovoje E.Skurdelis pirštines surėmė su pajėgiu Turkijos atstovu H.Karsliogin. Pergalę aiškia persvara - 13:2 - vėl šventė E.Skurdelis.

Finalo kovoje su Rusijos boksininku S.Krasnickij iš pradžių nežymiai pirmavo Edgaras, tačiau pergalę 8:2 iškovojo varžovas.

Trečią kartą Europos vicečempiono titulą iškovojęs E.Skurdelis pasipuošė sudabro medaliu. Pirmąsias komandines vietas pasidalijo Rusija, Anglija ir Airija.