Iš Klaipėdos su trim medaliais

„Žemaitijos taurė 2012“ vaikų lengvosios atletikos IV etapas vyko Klaipėdoje šių metų balandžio 6 dieną. Treneriai Stasys Oželis ir Lina Leikuvienė džiaugėsi savo auklėtinių pasikimais, nes jiems pavyko iškovoti prizines vietas.

L. Leikuvienės auklėtinis, Justas Stulpinas  3 kg. rutulį nustūmė 9 metrus ir iškovojo bronzos medalį.

S. Oželio dviems auklėtiniams pavyko iškovoti sidabro medalius. Perspektyvi ir daug žadanti Gabrielė Klumpytė  200 m. nubėgo per 29,57 ir iš devynių dalyvių nusileido tik vienai klaipėdietei.

Jos treniruočių draugas Šarūnas Kostiuška taip pat džiaugėsi antra vieta iškovota 1000 metrų bėgimo rungtyje.

Treneris S. Oželis  džiaugiasi, kad pagaliau orai gerėja ir jie jau atidarė gryno oro sezoną. Dabar treniruotės vyksta Barzdūnų miškelyje.

• Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose