Benui Lukoševičiui - du apdovanojimai

Lietuvos moksleivių baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybose dalyvavo per 400 irkluotojų iš 18 komandų. Šilutės sporto mokyklai atstovavo 19 auklėtinių.

Daugų 500 m irklavimo trasoje gerai pasirodė šalies jaunių rinktinės narys Benas Lukoševičius. Irkluodamas vienvietę valtį jis laimėjo III vietą, o dvivietės įguloje kartu su alytiškiu Mantu Grikša pelnė sidabro medalius.

Beje, prieš tai tarptautinėje "Galvės" regatoje 500 ir 1000 m nuotoliuose Benas užėmė penktąsias vietas.

Trenerė Bronė Bartušienė patenkinta jaunučių Erikos Golubovskytės ir Ingridos Baužaitės pasirodymu. Nors jos varžėsi su vyresnėmis varžovėmis, jų dvivietė baidarė finišavo trečia.

Pagyrimo verta ir dvivietės įgula Tomas Šeršen ir Andrius Rauktys, didelėje konkurencijoje iškopę į finalą ir pelnę 5 vietą.

Jaunių grupėje Laura Šadbaraitė vienviete baidare 500 m nuotolį baigė septinta, o kartu su Greta Urbonaite į finišą atplaukė šešta.