Evaldas Petrauskas parvežė olimpinį bronzos medalį

Į Lietuvą ir į mūsų kraštą Evaldas Petrauskas, buvęs mūsų mokyklos auklėtinis, parvežė olimpinį bronzos medalį.

Kova:

1 raundas. Agresyviai nusiteikęs lietuvos privertė varžovą daug judėti po ringą, tačiau pirmąjį raundą 5:4 laimėjo korėjietis.

2 raundas: S.Hanas antrajame raunde dar labiau suaktyvino veiksmus. Išnaudodamas ilgas savo rankas korėjietis laimėjo ir antrąjį raundą. Tiesa, ir vėl minimalia persvara – 6:5.

3 raundas: E.Petrausko smūgiams stigo tikslumo. Tuo tarpu S.Hanas stengėsi nesivelti į artimą kovą, tačiau spragas, atsiverdavusias lietuvio gynyboje, išnaudodavo. Raundą korėjietis laimėjo 7:4, o kovą – 18:13.

Stebint šių boksininkų dvikovą, pro akis nebuvo galima praleisti atlaidumo, kurį ringo teisėjas demonstravo korėjiečiui...

E.Petrausko karjera

2009 m. Europos jaunimo čempionatas Ščecine – 1 vieta;
2010 m. Pasaulio jaunimo čempionatas Baku – 2 vieta;
2010 m. pirmosios jaunimo olimpinės žaidynės Singapūre – 1 vieta;
2012 m. olimpinės žaidynės Londone –  3 vieta.

plačiau skaitykite: http://www.15min.lt/naujiena/londonas-2012-olimpiada/naujienos/evaldas-petrauskas-mazasis-didziojo-pasaulio-karys-is-traksedziu-613-240737