Boksininkai ir toliau džiugina laimėjimais

Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai ir toliau puikiai boksuojasi įvairiuose Europos, tarptautiniuose bei Lietuvos čempionatuose. Iš jų jie parsivežė ne vieną medalį. Pasak trenerio, nespėjus grįžt iš vieno čempionato, už kelių dieną reik jau važiuot į kitą. Žinoma tai vargina, bet norint gerų rezultatų – reikia dirbti,

Prieš mėnesį  vyko dešimtasis Europos moksleivių čempionatas Anapoje (Rusija). Lietuvai atstovavo penki boksininkai iš jų du V. Murausko auklėtiniai Lukas Petrauskas ir Vytautas Balsys.

43 kg. svorio kategorijoje L. Petraukas  ketvirtfinalyje pralaimėjo gruzinui G. Manzavydze. Jaunieji boksininkai boksavosi 3 raundus po 1,5 min. Gruzinas laimėjo prieš mūsiški 4 raškais, nes ji buvo aukštesnis, šiek tiek greitesnis bei tehniškesnis.

62 kg. svorio kategorijoje ketvirtfinalyje Vytautas Balsys pralaimėjo kovą rusų komandos kapitonui K. Kitajavui. Pasak trenerio V. Murausko, Vytautas buvo vertas čempiono vardo, bet ne visada ringo teisėjai būna objektyvus.  O su jais nepasiginčysi...

Lietuvos vyrų čempionatas

Klaipėdoje spalio 26-29 dienomis vyko Lietuvos vyrų čempionatas. 56 kg. sv. kat. Viktor Komkov finale įveikė kaunietį R. Jefremovą ir džiaugėsi čempiono titulu.

Edgaras Skurdelis 60 kg. sv. kat. finale vos vienu tašku nusileido klaipėdiečiui G. Vaitkui ir iškovojo sidabrą.

69 kg. sv. kat. Deividas Girulis iškovojo III vietą nusileidęs buvusiam V. Murausko auklėtiniui Pauliui Petroniui. Paulius tapo šios svorio kategorijos čempionu.

+91 kg. Giedrius Sedleckas kovą pralaimėjo kauniečiui A. Petruševičiui ir buvo apdovanotas bronzos medaliu.

Tarptautinis turnyras

Sovetske  2012 m. lapkričio 1-4 dienomis vyko Tarptautinis turnyras TSR sporto meistro Bohravos atminimui. Šiame turnyre dalyvavo visos amžiaus grupės boksininkai iš San Peterburgo, Čečėnijos, Latvijos,  Čekijos, Lietuvos ir t.t...

Jaunučių grupėje Lukas Petrauskas (46 kg. sv. kat) pusfinalyje pralošė latviui E. Koržienievskiui ir liko trečias.

Vyrautas Balsys 63 kg. sv. kat. visas tris kovas laimėjo ir tapo čempionu (finale įveikė rusą A. Lugovskį).

Edgaras Skurdelis pusfinalyje nokautavo čečėną, o finale  įveikė Rusijos atstovą R. Neviežiną ir tapo čempionu.

Būsimos varžybos

Dabar patys jauniausieji boksininkai ruošiasi jaunučių pirmenybėms, kurios vyks 2012 m. lapkričio 15-17 dienomis, Kaune.

Viktor Komkov stipriai ruošiasi artėjančiam Pasaulio jaunučių čempionatui, kuris vyks s. m. lapkričio 25 – gruodžio 8 dienomis, Jerevane.