Lengvaatlečiai parsivežė nemažai prizinių vietų

Giedrė Vytuvytė įvykdė suaugusiųjų pirmojo atskyrio normatyvą

Birželio 5 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninės varžybos, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius labai džiaugiasi auklėtinių pasiekimais bei tai, kad nemažas būrys iškovojo teisę dalyvauti liepos mėnesį 2-3 dienomis Lietuvos jaunučių pirmenybes.

Ernestas Ruslys jėgas išbandė net dviejose distancijose, tai  110 m. ir 300 m. barjeriniuose bėgimuose bei  iškovojo abi pirmąsias vietas (15,10 ir 42,6).
Gintarė Kuisytė tai pat dalyvavo 300 m. barjerinio bėgimo rungtyje ir buvo antra.
Ilgų distancijų bėgikui Gytčiui Šumalovui 3000 m. bėgimo distancijos finišą pavyko kirsti pirmam. Šią distanciją ji įveikė per 11,06 min.
Giedrė Vytuvytė 100 m. bėgime pirmą kartą įvykdė suaugusiųjų pirmojo atskyrio normatyvą ir iškovojusi I vietą. Giedrė taip pat nepralenkiama buvo ir 200 m. bėgimo distancijoje. Iškovojo dar vieną pirmąją vietą.
Airidas Tautvydas dalyvavo ir šuolio į aukštį rungtyje, ten jis užėmė antrą vietą (1,55 m.).
Justė Šertvytytė rutulio stūmimo rungtyje tapo nugalėtoja (12,40), II – ąją vietą ji iškovojo ieties metimo rungtyje – 33,33 m.
Paulina Gedvilaitė  tapo trečios vietos nugalėtoja 100 m ir 200 m. bėgimo distancijos rungtyse.
Robertas Petraitis 400 m. distanciją įveikė antras, o 800 m. distancijoje finišavo pirmas. Komandos draugė Aušra Ambrulaitytė  800 m. išbėgo antra.
Deimantas Čiupinas 100 m. distanciją išbėgo antras, bet pagerino savo asmeninį rekordą (12,24). 200 m. bėgimo atkarpoje jis finišavo taip pat antras (25,0).
Rimvydas Anukas, dar viena Šilutės sporto mokyklos lengvaatletis, kuriam pavyko pagerinti savo asmeninį rekordą, jis 1500 m. distanciją įveikė per 4:53,54 ir finišavo pirmas. 800 m. distanciją Rimvydas įveikė per 2:11,44 ir atbėgo antras.