Naujovė „mix rungtis“ ir debiutas sėkmingas – laimėtas auksas

Birželio 10-11 Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių čempionatas. Varžybos vyko 1000 m, 500 m ir 200 m nuotolių rungtyse. Varžybų metu vyko sportininkų atranka į Olympic Hopes varžybas, atranka į Baltijos šalių žaidynes bei pirmas atrankos etapas į Europos jaunučių žaidynes. Šilutės irkluotojams pavyko iškovoti net 10 medalių.

Heraldas Kairys 1000 m vienviete užėmė 1 vietą, 200 m vienviete taip pat iškovojo auksą, o plaukdamas dviviete baidare su Klaipėdos sportininku tęsė savo auksinių medalių rinkimą – finišavo pirmi.

Heraldas 1000 m plaukė dviviete ir su komandos draugu Aidu Pažerecku čia vyrukai finišavo antri ir iškovojo sidabro medalius.

Matas Petrauskis su Klaipėdos sportininku 1000m. dviviete užėmė 3 vietą

Šilutės merginos taip pat pasipuošė medaliais: Lūna Siaurusevičiūtė 500 m dviviete su Plungės irkluotoja - 3 vieta, Iveta Tomaševskytė 500 m keturviete su Klaipėdos ir Šiaulių įgula - 2 vieta.

Šiemet pirmą kartą buvo vykdoma dviviečių baidarių 200m. mix rungtis (berniukas ir mergaitė) visoms amžiaus grupėms, joje sėkmingai debiutavo Lūna Siaurusevičiutė ir Heraldas Kairys užėmę 1 vietą.