Jaunieji lenkikai čempionai

XX Lietuvos jaunių rankų lenkimo čempionate rankas surėmė 96 atletai iš 7 komandų. Šilutės sporto mokyklos garbę gynė 30 trenerio Aleksando Pancerovo auklėtinių, jie iškovojo 13 aukso, 12 sidabro ir 11 bronzos medalių.

Pamariečiai laimėjo ir komandinę pegalę, aplenkę Skuodo ir Mažeikių rinktines.

Merginų grupėje pasaulio čempionė Raminta Žvirblytė (per 70 kg) abiejų rankų lenkimo rungtyse laimėjo aukso medalius ir tapo absoliučia čempionato nugalėtoja. Europos jaunių bronzos medalių laimėtojos Silvija Žvirblytė (55 kg) iškovojo 2 aukso, o Viktorija Tverijonaitė (70 kg) - aukso ir sidabro medalius. Nuo lyderių neatsiliko Kristina Ežerinskaitė (70 kg) - ji dešinės rankos lenkimo rungtyje laimėjo aukso medalį. Po sidabro ir bronzos apdovanojimą pelnė Monika Majutė (55 kg) ir Sandra Bendžiūtė (60 kg), du bronzos apdovanojimus gavo Neringa Vilkaitė (45 kg), po vieną Giedrė Budnikaitė (50 kg) ir Aurelija Girskytė (virš 70 kg).

Tarp vaikinų abiejų rankų lenkimo rungtyse aukščiausius apdovanojimus nuskynė ir absoliučiu nugalėtoju tapo Mantas Petrošius (70 kg). Po aukso ir sidabro medalį iškovojo Audrius Grikšas (60 kg), Tadas Vilčiauskas (65 kg), Edgaras Šarliokas (80 kg) ir Paulius Vasiliauskas (virš 80 kg). Eimantas Laugžemys (60 kg) auksą pelnė kairės rankos lenkimo rungtyje, Tadas Lekavičius (70 kg) du sidabro apdovanojimus laimėjo abiejų rankų lekimo rungtyse. Po sidabro medalį atiteko Kristupui Spirgiui (55 kg) ir Tomui Budnikui (60 kg), Paulius Lengvinas (80 kg) kairės rankos lenkimo rungtyje iškovojo sidabrą, dešinės - bronzą. Dviem bronzos medaliais pasipuošė Dainius Kontrimas (per 80 kg), po bronzos apdovanojimą laimėjo Arūnas Strauka (50 kg) ir Simonas Venzelis (50 kg).

Komandinę pegalę šventė šilutiškiai, surinkę 286 taškus. Skuodiškiai surinko 136, mažeikiškiai - 119 taškų.