8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Karinai Alkimavičiūtei ir Ryčiui Damuliui bronzos medaliai

Vasario 9-10 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos jaunučių (15 metų ir jaunesni) stalo teniso čempionato mišrių dvejetų varžybos. Bronzos  medalius pavyko iškovojo Šilutės sporto mokyklos auklėtiniam, kuriuos treniruojas Artūras Silius, Ryčiui Damuliui ir Karinai Alkimavičiūtei. Pasak trenerio, gal būtų ir aukstesnę vietą iškovoję auklėtiniai, bet Rytis sugebėjo savo raketę palikti namuose, tad teko žaisti su skolinta.

Čempionate dalyvavo pajėgiausieji šalies jaunučiai: 32 berniukai ir 32 mergaitės, kurie gerai pasirodė zoninėse atrankos varžybose Telšiuose. Tokę teisę ir kelalapius iškovojo Karina Alkimavičiūtė, Rytis Damulis ir Lukas Raugevičius.

Joniškyje vyko vienetų ir dvejetų varžybos. Vienetų varžybos surengtos dviejų minusų sistema, o dvejetų – vieno minuso sistema. Vienetų varžybose mūsiškiams iškvoti prizinių vietų nepavyko. Tad viltis dėjome į dvejetų varžybas. Čia Karina ir Rytis startavo gan neblogai. Pirmą partiją jiedu laimėjo, antrame rate įveikė antrame rate įveikė Joniškio (M. Jučinskas, S.Rimkevičiūtė) porą – 3:1. Trečiame rate Karina ir Rytis nugalėjo varžovus iš Vilniaus I. Šišanovą ir M. Tumanovičiūtę – 3:1. Tad mūsiškiai pateko į pusfinalį.

Netrukus Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai surėmė mažąsias raketes su pajėgiais varžovais Nojumi Augustinavičiumi ir alytiške Karina Ivanauskaitė (Lietuvos jaunučių rinktinės narė, o N.Augustinavičius Joniškyje vienetų varžybose laimėjo sidabro medalį). Pamariškiai nusileido varžovams - 2:3. Ir Ryčiui Damuliui bei Karinai Alkivaičiūtei atiteko bronzos medaliais.

Mergaičių porų varžybose K.Alkimavičiūtė porpje žaidė su klaipėdiete Marija Mikalauskytė, pirmojo rato varžybose nugalėjo varžoves iš Panevėžio, tačiau antrame rate susitiko su būsimosiomis čempionėmis vilnietėmis Gerda Šišanovaite ir Laura Abaravičiūte ir teko pripažinti jų pranašumą.

R.Damulis ir L.Raugevičius iškopė į antra ratą įveikę vilniečius, tačiau po to nusileido Panevėžio duetui - 0:3.