Šilutės baidarininkėms - Sidabras!!

Šilutės baidarininkėms  - Sidabras!!

Birželio 22-23 d. Šiauliuose vyko  baidarių ir kanojų irklavimo, Lietuvos mokinių čempionatas ir Lietuvos taurės vasaros etapas. Šilutės sporto mokyklos atstovės Lidija Rimkutė ir Timoščenko Paulina  (treneris Romualdas Drungilas), kartu su sportininkėmis iš Klaipėdos, keturviete baidare 500 distancijoje iškovojo sidabro medalius.

Dvivietės baidarės 200  metrų ir 500 metrų distancijose merginų pora finišavo ketvirtos.

• Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose