8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Goda Šiaudvytytė - kroso šalies čempionė

Goda Šiaudvytytė  -  kroso šalies čempionė

Lapkričio 9 dieną baigėsi Lietuvos kroso taurės visi šeši etapai. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Linos Leikuvienės, iškovojo gražuolę komandinę II vietos taurę, o Goda Šiaudvytytė tapo absoliučia nugalėtoja mergaičių grupėje. Bėgikas Naglis Kuturys iškovojo trečios vietos taurę jaunučių grupėje. Estafetėje 4x500 m mūsų vaikų + jaunučių komanda tapo nugalėtoja. „Dėkoju visai savo šauniai komandai“ – neslėpė džiaugsmo trenerė.