Giedraičio atminimo Šilutiškių stalo tenisininkų desantas Telšiuose

Spalio 15-16 dienomis Telšiuose surengtas tradicinis tarptautinis asmeninis turnyras, skirtas vietos trenerio Vytauto Giedraičio atminimui. Pirmą dieną žaidė suaugusieji ir veteranai, antrą dieną kovojo vaikai (11 metų ir jaunesni), jaunučiai (12-14 m.) ir jauniai (15-17 m.). Gausiausią ir jauniausią delegaciją išlaipino Šilutės sporto mokyklos treneris Artūras Silius – 13 auklėtinių. Šilutiškių buvo daugiau nei vilniečių. Patys mažiausi ir judriausi – antrokė Aušra Rainytė ir devynmetis Osvaldas Leščinskas. Berniukų varžybose (36 dalyviai) Osvaldas pogrupio varžybose laimėjo dvi partijas ir vieną pralaimėjo. To užteko, kad liktų antras ir patektų į pirmąjį finalą. Čia jo laukė sunki dvikova su būsimuoju čempionu M. Adamoniu (Vilnius). O. Leščinskas pralaimėjo, bet po to įveikė 3 varžovus ir galutinėje įskaitoje liko šeštas. Kadangi žaidė su vyresniais varžovais, Osvaldas pasirodė pakankamai gerai. Mergaičių grupėje (26 dalyvės) šilutiškė Ina Larina turnyrą pradėjo pergale, tačiau antrame rate 2:3 pralaimėjo būsimajai sidabro medalio laimėtojai Saulei Bernikaitei (Šiauliai). Trečiame rate Ina rezultatu 3:2 nugalėjo Miglę Grigalevičiūtę, po to pralaimėjo mažeikių atstovei ir turnyrinėje lentelėje aukščiau nepakilo. I. Larina varžybose dalyvavo po ilgokos pertraukos, todėl žaidė banguotai. A. Rainytė drąsiai kovojo su vyresnėmis ir fiziškai stipresnėmis konkurentėmis, kurios teko nemažai pasijaudinti, kol pasiekdavo savo. Justinas Jukna antrame finale užėmė antrą vietą. Tarp 12-14 metų berniukų (37 dalyviai) paguodos turnyrą laimėjo traksėdiškis Ernestas Pundinas. Jaunių (15-17 m.) varžybose pirmą vietą užėmė Kevinas Liutkus (Telšiai), šilutiškiai Rytis Damulis (3 pergalės, 2 pralaimėjimai) liko penktas, Valdas Tubutis (2 pergalės, 3 pralaimėjimai) – šeštas. Kiti pasisėmė patirties, sužinojo, ką moka daryti gerai ir kokius smūgius pagerinti.

Turnyro dalyviai šilutiškiai su savo treneriu.