Komandinė taurė Lietuvos rajonų jaunių čempionate

Nojui Petraičiui pavyko iškovoti dvi trečias vietas Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate Šiauliuose.

Sėkmingai startavo Šilutės SM lengvaatlečių komanda vasario 10-11 d. Lietuvos jaunių (2007-2006 m) čempionate. Džiugina iškovota komandinė pirma vieta rajonų tarpe ir nuolat tobulėjantys mūsų lengvaatlečiai. 60 m barjerinio bėgimo finale bėgo net du šilutiškiai: Mykolas Maurius užėmė šeštą vietą, o Nojus Petraitis trečią (rez.: 8,52 s.). Nojus 300 m nuotolį įveikė per 38,45 s. ir taip pat pasipuošė trečios vietos medaliu. Greičiausia šilutiškė Gabrielė Urniežiūtė varžėsi 60 m bėgime su daugiau nei 50 merginų ir užėmė penktą vietą, jos rezultas 8,12 s. Trišuolio sektoriuje Regimantui Leikui pavyko nuošokti 12,40 m ir užimti ketvirtą vietą. Šeštas vietas užėmė: šuolyje į aukštį Mantas Stirbys, 3000 m bėgime Kostas Budvytis ir Vytautė Vasiljevaitė, rutulio stūmime Vilmantas Retenis ir estafetiniame bėgime 4x200 m bėgę Nojus, Goda, Gabrielė ir Mykolas.

Šiose varžybose Šilutės komandai buvo įteikta pirmos vietos komandinė taurė, kurią iškovojome Lietuvos rajonų jaunių čempionate.