"Žemaitijos taurės" finalinis etapas

Kovo 10 d. baigėsi vaikų, o kovo 18 d jaunių ir jaunučių "Žemaitijos taurės" trečias - finalinis etapas. Varžybose Klaipėdoje dalyvavo Klaipėdos apskrities lengvaatlečių komandos. Taurės buvo įteikiamos sportininkams, kurie pasiekė aukščiausius rezultatus dvejuose etapuose. Vaikų amžiaus grupėje nugalėtojo taurė buvo įtekta 600 m bėgimo absoliučiam nugalėtojui Mantui Budrikui ir Agnei Naruševičiūtei, kuri laimėjo visus etapus bėgdama 60 m su barjerais. Kartu su Agne bėgo ir ketvirtokė Austėja Petravičiūtė, ji trijuose etapuose užėmė trečias vietas. Trečios vietos taures iškovojo šuolyje į tolį Ignas Igaris ir 60 m barjeriniame bėgime Mykolas Nausėdas.

Jaunučių amžiaus grupėje savo rungtyse nenugalimi visuose etapuose buvo: trišuolyje - Regimantas Leikus, 1000 m bėgime - Kostas Budvytis ir 60 m berjeriniame bėgime - Rokas Mačiulaitis. Trečiame etape III vietą 1000 m bėgime užėmė Džiuga Sidaravičiūtė.

Jaunių amžiuje dominavo šilutiškiai 60 m barjeriniame bėgime. Nugalėtoju tapo Nojus Petraitis, o Mykolui Mauriui atiteko antros vietos taurė. Antros vietos taures iškovojo ir Gabrielė Urniežiūtė 60 m, Goda Šiaudvytytė 1000 m bėgimuose. Šiomis varžybomis sportininkai baigė sėkmingą uždarų patalpų žiemos sezoną.