Lietuvos moksleivių b/k irklavimo taurės varžybos

Rugsėjo 26 d. Šiauliuose vyko Lietuvis moksleivių b/k irklavimo taurės varžybos. Varžybos vyko tik 500 m. distancijose dvejuose amžiaus grupėse (jaunių ir jaunučių).

Šiose varžybose buvo labai didelis skaičius dalyvių iš visos Lietuvos. Šilutės sporto mokyklos auklėtinių iš viso dalyvavo 13-ka. Sportininkai Andrius Rauktys su Tomu Šeršen jaunių 500 m. rungtyje iškovojo sidabro medalius. Jie tik 0,8 sek. nusileido irkluotojams E. Losef ir S. Maldoniui (Jungtinis Alytaus ir Visagino ekipažas).

Mergaitės Gintė Jakaitė ir Kristina Chochlovaitė jaunių grupėje buvo jauniausios, jų priešininkės net dvejais metais vyresnės, bet tai jaunųjų sportininkių neišgąsdino ir jos iškovojo trečiąją vietą.

Kiti Šilutės sporto mokyklos sportininkai taip pat pateko į finalus.

Tomas Šeršen ir Andrius Rauktys jaunių 500 m. rungtyje iškovojo sidabro medalius.