Tarptautinis dziudo turnyras Plungėje

Šių metų gegužės 11 d. Plungėje vyko tarptautinis dziudo turnyras, skirtas trenerio Kęstučio Šermukšnio atminimui. Jame dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos miestų. Iš viso virš dviejų šimtų sportininkų. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą "Kumikata" atstovavo dvidešimt šeši sportininkai. Pirmoje turnyro dalyje kovojo mažieji dziudoistai. Čia geriausiai sekėsi Rapolui Vasiliauskui. Jis savo svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą. Antrąją vietą užėmė Benas Burba. Trečiąsias vietas mažųjų grupėje iškovojo Eljotas Zaremba, Vytautas Nesteckis ir Tumas Mosiejauskas (visi iš dziudo klubo "Kumikata"). Antrojoje turnyro dalyje vyko vyresniųjų amžiaus grupės kovos. Čia antrąją vietą užėmė Juozas Leškys finale nusileidęs Latvijos sportininkui. Trečiąsias vietas iškovojo Ignas Klimanskis, Domas Plikšnys ir Benas Kovyrcovas.