Trys lengvaatlečiai pagerino asmeninius rekordus

Vasario 4-5 d. Kaune vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės. Konkurencija šiose varžybose buvo labai didelė, lengvaatlečiai buvo suvažiavę iš 37 rajonų bei iš 9 miestų. Nors nė vienam sporto mokyklos auklėtiniui nepavyko iškovoti prizinių vietų, bet  trys mūsų lengvaatlečiai (treneriai S. Oželis ir M. Urmulevičius) pagerino savo asmeninius rekordus.

Penktadienį, vasario 4 d. jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse savo asmeninį rekordą pagerino E. Ciparis (treneris S. Oželis). Jis 600 m. nubėgo per 1:36,75 bendroj įskaitoj jis užėmė 15 vietą.

Dar viena S. Oželio auklėtinė I. Niauronytė pagerino du savo asmeninius rekordus. 60 m. distanciją ji nubėgo per 8,46, o 300m. – per 44,52. bendroje įskaitoje užėmė atitinkamai 19, 15 vietas)

Šeštadienį, vasario 5 d. trenerio M. Urmulevičiaus auklėtinis L. Starkutis šuolio į aukštį rungtyje užėmė 4 vietą.

Dar viena jo auklėtinė T. Blaževičiūtė šuolio į aukštį rungtyje užėmė 5 vietą (pagerino asmeninį rekordą), o trišuolio rungtyje iškovojo 6 vietą.