8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Baidarių ir kanojų irklavimas

 • Naujiena - Atviros Klaipėdos mieto b/k irklavimo pirmenybėsAtviros Klaipėdos mieto b/k irklavimo pirmenybėsRomualdo Drungilo auklėtiniai 2021-05-15 dalyvavo Atvirose Klaipėdos mieto b/k irklavimo pirmenybėse. Parsivežti net 9 medaliai. Vienviete baidare (K-1) berniukų 2009 m. gim. ir jaunesnių grupėje aukso medalį iškovojo Adrijus Beržonskis, bet tai ne vienintelis Adrijaus medalis, j...
  Skaityti plačiau
 • Naujiena - Atviros Plungės miesto b/k irklavimo pirmenybėsAtviros Plungės miesto b/k irklavimo pirmenybės2020 birželio 27 dieną Plungėje vyko atviros miesto baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Vienviete baidare 200 metrų distanciją greičiausiai įveikė Orestas Rimšas ir Panevėžį atstovaujantis buvęs mokyklos auklėti...
  Skaityti plačiau
 • Naujiena - Žemaičių taurės regatoje šilutiškių pergalėsŽemaičių taurės regatoje šilutiškių pergalėsSpalio 5 dieną, Klaipėdoje vyko ilgo nuotolio regata „Žemaičių taurė 2019“,  kurioje savo jėgas išbandė ir Šilutės sporto mokyklos irkluotojai su treneriu Romualdu Drungilu. Sportininkų pasiekimai: K-1 (vienviete baidare) 1000 metrų distancijoje Orestas...
  Skaityti plačiau
 • Naujiena - Lietuvos vaikų čempionatas Šiauliuose. Lietuvos vaikų čempionatas Šiauliuose. Rugpjūčio 07 dieną, Šiauliuose vyko 2019 metų Lietuvos vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo Šilutės sporto mokyklos irklavimo komanda su treneriu Romualdu Drungilu. Sportininkų pasiekimai: Vyrų  gim. 2006-2008 m. kategorijoje K-1 (vienviete baidare) 200 metrų distan...
  Skaityti plačiau
 • Naujiena - Mero taurės varžybose - su medaliais!Mero taurės varžybose - su medaliais!Skuode vyko Rajono IV – tos mero taurės varžybos, kuriose  Šilutės sporto mokyklos garbę gynė  baidarių ir kanojų irklavimo komanda su treneriu Romualdu Drungilu. Komandos rezultatai: K-2 (dviviete baidare) mišrių porų 200 metrų distancijoje Paulina T...
  Skaityti plačiau
 • Naujiena - Medalių lietus Plungės rajono baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse. Medalių lietus Plungės rajono baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse. Šeštadienį, Plungėje vyko atviros Plungės rajono baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės 2019. Jame dalyvavo ir Šiaulių, Skuodo, Klaipėdos, Marijampolės, Elektrėnų sportininkų komandos. Šilutės sporto mokiniams (treneris Romualdas Drungilas) puikiai sekėsi ko...
  Skaityti plačiau