Mokykla organizavo dziudo turnyrą

Penktadienį Šilutės sporto mokykla organizavo 2011 m. Lietuvos jaunių žaidynių dziudo zonines varžybas. Jose dalyvavo sportininkai iš Klaipėdos, Skuodo, Šiaulių, Telšių ir žinoma Šilutės. Mūsiškių treneris Rimvydas Lukošius labai džiaugiasi savo auklėtinių pasiekiamais.

Svorio kategorijoje iki 50 kg. Tauras Kuškys užėmė pirmąją vietą. Tai labai vikrus imtynininkas. Jo kovas stebėti visada įdomu.

73 kg. sv. kat. imtyniavo ir Rokas Paulikas. Šiame pogrupyje net 9 imtininkai troško pirmosios vietos, bet ji atiteko ir gan ne sudėtingai R. Paulikui.

Sv. kat. iki 90 kg. Paulius Jatautas iškovojo pirmąją vietą, o sv. kat virš 90 kg. Šarūnas Dulkys taip pat iškovojo pirmąją vietą.

Sporto mokyklos auklėtiniai ūžėme pirmas vietas  kartu su treneriu R. Lukošium 2010 m. rugsėjo 23-24 dienomis vyks į Kauną dalyvauti 2011 m. Lietuvos jaunių žaidynių finalinėse varžybose. Tikėkimės ir ten iškovos ne vieną medalį.