8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

GAUSUS MEDALIŲ DERLIUS

iš kairės: Giedrė Vytuvytė, Aistė Noreikaitė, Julija Milevičiūtė, Karolina Bružinskaitė ir merginų lepinamas Gytis Šumalovas

Šių metų gruodžio 11 dieną mokyklos lengvaatlečiai kartu su treneriu Stasiu Oželiu vyko į Klaipėdą, kur dalyvavo Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninėse varžybose ir Žematijos taurės varžybose. Iš ten jaunieji sportininkai parsivežė ne vieną auksinį medalį.

Prie 3000 m. starto linijos tądien stovėjo greitasis Gytis Šumalovas. Jis iš visų dalyvavusiu jaunučių šiame bėgime buvo greičiausias ir finišavo pirmas (10:47,92) bei ant garbingos pakilos atsiėmė aukso medalį.

Jaunutė rutulio (3 kg) stūmikė turėjo 6 bandymus, kad įrodytu jok ji verta aukso. Penktu bandymų jai pavyko tai įrodyti, ji beveik dviem metrais toliau nustūmė rutulį nei antrą vietą užėmusi klaipėdietė. Tokiu rezultatu (10,40 m.) džiaugiasi ne tik pati sportininkė Julija Milevičiūtė, bet ir treneris Stasys Oželis.

Iš jaunučių grupės 300 m. distanciją greičiausiai nubėgo mūsiškė Karolina Bružinskaitė (47,16) ir iškovojo aukso medalį, varžove iš Telšių ji aplenkė visa sekunde.

Kilometro bėgime pirma finišavo Aistė Noreikaitė. Ji labai atkakli mergaitė negailinti savęs treniruotėse.

Dėl pirmos vietos varžėsi komandos draugės

Trišuolio rungtyje pirmas dvi prizines vietas pasidalino Šilutės sporto mokyklos auklėtinės: Giedrė Vytuvytė I vieta (10,06) ir Ieva Niauronytė II vieta (9,88).

Šuolio į tolį rungtyje Giedrė Vytuvytė turėjo šešis bandymus, penktu bandymu ji nušoko 4,55 m. ir šiuo rezultatu ji užemė III vietą.

200 m. bėgime, tarp jaunučių Giedrė Vytuvytė užėmė III vietą. Berniukų 200 m. bėgime Justas Milašius buvo aštuntas.

60 m. barjeriniame bėgime jaunutis Ernestas Ruslys užėmė V vietą. O 60 m. bėgime jaunutė Karolina Bružinskaitė  užėmė VI vietą.

300 m. distancija ketvirtas atbėgo Ernestas Ruslys.