Jaunieji imtynininkai iškovojo 11 medalių

Šių metų sausio 25 dieną Šilutės Pamario mokyklos sporto salėje vyko vaikų dziudo varžybos, kuriose dalyvavo apie 60 pačių mažiausių (2004-2007 gimimo) imtynininkų iš įvairių miestų: Plungės, Skuodo, Telšių, Klaipėdos ir žinoma Šilutės. Šilutiškiams pavyko iškovojo net 11 medalių. Nors daugeliui tai pirmosios varžybos...

Čempiono vardą iškovojo Aras Plikšnys svorio kategorijoje iki 24 kg, trečią vietą iškovojo Žygimantas Augustas svorio kat. iki 22 kg. taip pat trečios vietos medaliu džiaugėsi ir Robertas Ciparis sv. kat. iki 24 kg.

Bronziniai medaliais dar džiaugėsi ir Neilas Viskintas (sv. kat. iki 34 kg.), Julius Česnakevičius (34 kg.), Arnas Galdikas (svorio kat. iki 38 kg.), Arnas Naujokas (svorio kat. iki 30 kg.), Matas Bauža (42 kg.).

Svorio kategorijoje iki 46 kg. antrą vietą užėmė Mantas Songaila, svorio kat. iki 50 kg trečią vietą iškovojo Giedrius Eidukis bei antrą vietą svorio kat. virš 50 kg. užėmė Edvinas Agintas.

Gerai kovojo  Nedas Jurkevičius, Augustinas Goberis ir Mantas Dubauskas, šiems berniukams labai nedaug pritrūko iškovoti medalius.