8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

R. Šteinys ir L. Kordušas šalies jaunimo čempionai

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimas Ličinchai, praeitą savaitgalį sudalyvavo Klaipėdoje vykusiam apskrities jaunių (iki 15 m.) atvirose pirmenybėse ir Panevėžyje surengtose šalies jaunimo (iki 20 m.) čempionate. Sunkiaatlečiai parsivežė ne tik 10 medalių, bet ir kelialapius į jaunių žaidynių finalą.

7 apdovanojimai mūsiškiams

Į Klaipėdos apskrities jaunių pirmenybės išvyko 13 sportininkų iš kurių 7 tapo prizininkai

Aukso medaliais pasipuošė ir Klaipėdos apskrities čempionais tapo net 4 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Manfredas Burzdžius, svorio kategorija iki 50 kg rovė 50 kg, stūmė – 63 kg ir dvikovėje surinko 113 kg. Laurynas Kalvaitis (iki 54 kg) dviem veiksmais iškėlė 109 kg (46+63), komandos draugas Laurynas Matevičius (iki 54 kg) taip pat džiaugėsi auksu - 85 kg (35+50), auksu pasipuošė ir Osvaldas Mamčenkovas (iki 70 kg), jis dvikovėje surinko 130 kg (60+70).

Sidabro medalis atiteko Tadui Liaučiui (iki 42 kg), kuris dviem veiksmais įveikė 63 kg (28+35).

Trečias vietas užėmė: Matas Rimkus (iki 50 kg) ir Meidas Mamčenkovas (iki 38 kg). Mato rezultatas – 95 kg (43+52), Meido rezultatas – 51 kg (24+27).

R. Šteinio ir L. Kordušo triunfas Panevėžyje

Panevėžyje surengtose šalies jaunimo (iki 20 m.) čempionate štangą kilnojo 8 komandų atstovai. Geriausiai sekėsi klaipėdiečims. surinkę 208 taškus aplenkė visus konkurentus ir užėmė pirmą komandinę vietą. Antra vieta priklauso Alytaus sportininkams (117 tšk.), trečią – Telšiams (116,5 tšk.), ketvirtą – Šilutės sunkiaatlečiams (116 tšk) ir 5-8 vietas užėmė Plungė (80 tšk.), Marijampolė (72,5 tšk.), Panevėžys (64,5 tšk.), Jurbarkas (23 tšk.).

Svorio kategorijoje 56 kg geriausiai pasirodė šilutiškis Ramūnas Šteinys, jis dvikovėje surinko 119 kg (52+67) ir buvo apdovanotas aukso medaliu. Geriausiai savo svorio kategorijoje (iki 77 kg) pasirodė ir dar vienas Šilutės sporto mokyklos sportininkas, tai Lukas Kordušas, kuris rovimo veiksmu įveikė 115 kg, stūmimo veiksmu – 145 kg., o dvikovės suma tikrai solidi – 260 kg.

Medaliu pasipuošė, tik sidabriniu, ir Edgaras Kazlauskas, jis dviem veiksmais surinko 205 kg (90+115). Šie trys sportininkai labai atsidavę šiai sporto šakai. Įtemtos treniruotės ir sunkus darbas duoda vis geresnius ir geresnius rezultatus.

Šilutės komandai taškus dar pelnė Viktoras Šeperys, Juozas Bartkus ir Simonas Saudargas.