E. Skurdelis 4-tą kartą tapo D. Pozniako turnyro čempionu

Baigėsi VI-as tarptautinis jaunimo (iki 18 metų) bokso turnyras, skirtas pirmo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako atminimui. Turnyre šiais metais dalyvavo beveik 80 boksininkų iš 15 šalių (Lietuva, Baltarusija, Vokietija, Italija, Danija, Norvegija, Švedija, Lenkija, Ukraina, Slovakija, Estija, Latvija, Čekija, Kazachtanas ir Gruzija). Vilniuje vykusiose varžybose šilutiškiai iškovojo 4 medalius.

Vykusiame turnyre daugiausia apdovanojimų laimėjo Lietuvos boksininkai. Varžybų šeimininkai iškovojo 13 medalių – 4 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos. Tarp medalių laimėtojų yra ir mūsų boksininkai.

Jau ketvirtą kartą iš eilės D. Pozniako turnyro čempionu tapo Edgaras Skurdelis, svorio kategorijos iki 60 kg finale jis net 9:1 pranoko baltarusį Aleksejų Hohlevą.

69 kg. svorio kategorijoje I vietą iškovojo Andrė Sviridov, jis finale nugalėjo lietuvaitį Tomą Pivorun.

64 kg. sv. kat. antrą vietą simbolizuojančiu medaliu pasipuošė dar vienas Šilutės boksininkais, tai Artiom Volkov finale pralaimėjęs Genadijui Merkulovui iš Latvijos.

Viktor Konkov sv. kat. 52 kg. užemė III vietą.

D. Pozniako turnyro pabaigoje skambant prizininkų šalies himnams, jie buvo apdovanoti prizais, kuriuos įteikė D. Pozniako žmona Genutė ir dukra Dominyka.