8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mokyklos auklėtiniai iš Airijos parvežė sidabrą ir bronzą

Mokyklos auklėtiniai iš Airijos parvežė sidabrą ir bronzą

treneriai Vincas Murauskas (iš kairės), Vladimiras Bajevas (iš dešinės)

boksininkai (iš kairės) Viktoras Komkovas,Ričardas Kuncaitis, Edgaras Skurdelis

Airijoje vyko 22-antrasis Europos jaunimo (iki 18 metų) bokso čempionatas, kuriame dalyvauja 212 atletų iš 38 Senojo žemyno valstybių. Lietuvos rinktinės garbę gynė 8 sportininkai, du iš jų mūsų sporto mokyklos auklėtiniai treniruojami Vinco Murausko.
 

Lietuvos jaunieji boksininkai iš pasaulio čempionato grįžo sekmadienį. Lietuvai aukso medalį parvežė marijampolietis Ričardas Kuncaitis (svorio kat. iki 64 kg), jaunimo olimpinių sporto žaidynių Singapūre čempionas. Ričardo kovos ringė neužsitęsdavo, jis savo varžovus siųsdavo į nokdauną po kelis kartus. Boksininką iš Rusijos Z. Abdulajavą R. Kuncaitis finale įveikė 20:14.  ir pasipuošė aukso medaliu.


Nelengvas kelias į finalą


Negalime nepasididžiuoti ir trenerio Vinco Murausko auklėtiniais. Puikią boksavimosi techniką parodė ir šilutiškis Edgaras Skurdelis (60 kg). Jo kelias į finalą nebuvo toks lengvas kaip R. Kuncaičio, bet aštuntfinalyje po itin atkaklios kovos nugalėjo vokietį J. Berlingerį  – 15:14, ketvirtfinalyje įveikė turką, o pusfinalyje, vieno taško persvara (11:10) laimėjo prieš Rumunijos boksininką.
E. Skurdeliui sidabras


Finale E. Skurdelis bokso ringe susitiko su P. Baghirovu (Azerbaidžanas). Jam nepavyko į veikti priešininko ir teko pripažinti pralaimėjimą 8:11, bet po apdovanojimų Edgaras pasipuošė sidabro medaliu. Tai taip pat labai puikus laimėjimas. Pasak trenerio Vinco Murausko jo auklėtinis ringe parodė puikias kovotojo savybes bei ryžtą siekiant pergalės.


V. Konkovui bronza


Dar vienas Šilutės sporto mokyklos auklėtis Viktoras Komkovas (sv. kat. 49 kg.)  aštuntfinalyje pergalė išlošė prieš pasaulio prizininką iš Rumunijos Stefan Caslarov 18:10. Bet  pusfinalyje jam nesisekė taip gerai ir 6:16 pralaimėjo Gabilui Mamedovui iš Rusijos ir nepateko į finalą bei turėjo tenkintis bronzos medaliu.
Prieš dvejus metus Europos jaunimo čempionu Lenkijoje buvo tapęs buvęs sporto mokyklos auklėtini Evaldas Petrauskas (60 kg).

V. Murausko auklėtinių pasiekimai


Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai treniruojami trenerio Vinco Murausko nenustoja vis stebinti savo pasiekimais. Mūsiškiai išviso Europos čempionatuose yra iškovoję du aukso, bei po keturis sidabro ir bronzos medalius. Pasaulio čempionate laimėtas sidabras, o pirmosiose jaunimo olimpiniuose žaidynėse – auksas.

 

Šilutės sporto mokykla / Agnė Sakalienė