8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Krepšinio turnyras Šilutės SM 55

Krepšinio turnyras Šilutės SM 55

Sekmadienį, rugsėjo 25 dieną, Šilutės sporto mokykla organizavo dar vieną krepšinio turnyrą, šįkart norėta paminėti artėjanti mokyklos 55 metų jubiliejų. Buvo pakviestos 3 komandos: Klaipėdos V. Knašiaus  KM, Kretingos SM bei Gargždų jaunieji krepšininkai. Mūsiškiams po atkaklios kovos atiteko sidabro medaliai.

Kaip ir kiekvienas organizuojamas renginys, jis turi tam tikrus tikslus bei uždavinius. Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis yra juos sau išsikėlęs ir gerai supranta, kaip yra svarbu populiarinti krepšinį mokinių tarpę. Savo vadovaujamos mokyklos auklėtinius jis nori išmokyti garbingos kovos principų, kad tobulėtų jų meistriškumas bei atsirastu noras sistemingai treniruotis. Todėl ilgai negalvoję kartu su vaikų krepšinio trenerių Alium Rauluševičių įgyvendino dar vieną krepšinio turnyrą „Šilutės SM – 55“.

Po ilgai trukusių varžybų išaiškėjo tarp visų keturių komandų pagaliau išaiškėjo, kad dėl 3-4 vietų susitiks Gargždų ir Kretingos komandos. Negaliu nepaminėti, kad dauguma manė, kad Gargždų komanda kovos finale. Nes ji, komanda žaidžianti antrame divizione, o visos likusios komandos tik trečiame. Ne gana to Gargždų ir Kretingos susitikimas baigėsi 36:59, kretingiškių naudai ir gargždiškiams teko grįžt namo be prizų.

Finalas

Jame susitiko Šilutės SM (treneris A. Rauluševičius) ir Klaipėdos V. Knašiaus KM (treneris A. Kaniava). Kova buvo atkakli. Abi komandos troško pergalės, vaikai žaidė iš paskutiniųjų. Tribūnose sėdėję tėvai palaikė savo vaikus juos skatindami „bėk, nesinervuok, viskas gerai“.
Jau likus iki varžybų mažiau nei minutei mūsiškiai pralaiminėjo vos pora taškų klaipėdiečiams, praėjus dar kelioms – lygu. Artėjant varžybų pabaigos sirenai mūsiškiai prasižengė bei padarė dar porą klaidelių ir svečių komanda jau pirmavo trim taškais. Likus gal 8 sekundėm iki pabaigos mūsiškis M. Stulginskas metė baudas. Pirma - taikli, komandas skiria du taškai. Jaunasis krepšininkas pasitaręs su komandos draugais, nusprendė surizikuoti ir antros baudos tyčia nepataikyti, tikėtasi, kad jiems pavyks atkovoti kamuolį, pelnyti du taškus ir taip išlyginti rezultatą, bet... to nepavyko padaryti. Ir rezultatu 51:49 pergalę šventė Klaipėdos V. Knašiasu KM.

Baudos ir tritaškiai, apdovanojimai

Baudų mėtymo konkurse taikliausias buvo gargždiškis, o tritaškių konkursą laimėjo šilutiškis  Žygimantas Vaitkus. Jam taip pat puikiai krito tritaškiai ir varžybų metu. Nekartą šis krepšininkas savo taikliais tolimais mėtimais užvesdavo visa komanda, taip prisidėdamas daug prie komandos pergalės. Taip pat Ž. Vaitkus buvo apdovanotas, kaip naudingiausias Šilutės SM žadėjęs.

Sporto mokykla trečios, antros ir pirmos vietos laimėtojus apdovanojo taure bei medaliais. Konkurso laimėtojai buvo apdovanoti gražiais stikliniais prizais, priminančiais „Šilutės SM -55“ turnyrą.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose