Broliai Sagalec buvo geriausi

Šių metų lapkričio 26 d. Kėdainių sporto mokyklos salėje vyko vaiku dziudo turnyras skirtas kariuomenės dienai paminėti. Kariškiai rodė karinę ekipiruote, ginklus. Visi norintys galėjo pačiupinėti tikrą automatą bei granatsvaidį. Pertraukoje tarp kovų visi dalyviai buvo vaišinami kareiviška koše.

Varžybose dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos miestų. Iš viso startavo apie 400 sportininku.

Geriausiai iš šilutiškiu sekėsi broliams Sagalecams, Ernestas svorio kat iki 34 kg iškovojo 3v, o Edvardas sv. kat. iki 38 kg finale teisėju balsavimu nusileido vilniečiui.

Kovoje dėl trečios vietos sv. kat. iki 38kg Dominykas Lukošius pratesime pralaimėjo kauniečiui ir liko penktas.

Kitiems kovoti sekėsi prasčiau, bet pralaimėjimo karteli numalšino kareiviška košė.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė