8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos moksleivių pirmenybėse mūsiškis tapo čempionu

Lietuvos moksleivių pirmenybėse mūsiškis tapo čempionu

Mūsų  mokyklos treneris Vincas Murauskas su savo auklėtiniais gruodžio 8-11 dienomis Panevėžyje dalyvavo Lietuvos moksleivių pirmenybėse. Jose dalyvavo apie 184 dalyvius iš visų miestų, kurie kultivuoja boksą. Sporto mokyklą atstovavo 5 boksininkai ir du iš jų parsivežė medalius.

Arnoldas Taraškevičius kovojo 75 kg. svorio kategorijoje. Pirmoje kovoje jis susitiko su vilniečiu, prieš kurį laimėjo aiškia persvarą.
Antras susitikimas buvo su T. Jarmala (Kėdainiai) rezultatu 12:4 vėl mūsiškio naudai. Trečiąkart į ringą įlipęs Arnoldas susitiko su A. Golubėv iš Kauno ir trečiam raunde aiškia persvara mūsų auklėtinis laimėjo. Tad pateko į finalą pasibaigus trims raundams po 2 minutes jis teisėjų sprendimu 12:6 įveikė E. Dapšauską iš Palangos ir tapo čempionu.

Arnoldas Taraškevičius kovojo 75 kg. svorio kategorijoje. Pirmoje kovoje jis susitiko su vilniečiu, prieš kurį laimėjo aiškia persvarą.
Antras susitikimas buvo su T. Jarmala (Kėdainiai) rezultatu 12:4 vėl mūsiškio naudai. Trečiąkart į ringą įlipęs Arnoldas susitiko su A. Golubėv iš Kauno ir trečiam raunde aiškia persvara mūsų auklėtinis laimėjo. Tad pateko į finalą pasibaigus trims raundams po 2 minutes jis teisėjų sprendimu 12:6 įveikė E. Dapšauską iš Palangos ir tapo čempionu.

Tomas Olberkis svorio kategorijoje +80kg. nusileido D. Šernui ir pasipuošė trečios vietos medaliu.


Trumpai apie Izarelyje vykusi turnyrą

Šių metų lapkričio 28 d. – gruodžio 4 d. Izraelyje vyko tarptautinis bokso turnyras, kuriame dalyvavo suaugusiųjų Lietuvos rinktine, o jos sudėtyje boksavosi ir Evaldas Petrauskas. Jis 75 kg. svorio kategorijoje iškovojo I vietą finale įveikęs Ukrainos atstovą, kuris buvo dvejų olimpinių žaidynių dalyvis.

Europos studentų čempionatas

Šių metų gruodžio 12 – 18 dienomis Maskvoje vyks Europos studentų čempionatas. Lietuvos studentų rinktinės sudėtyje dalyvauja ir Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Paulius Petronis, kuris jau užsitikrino trečią vietą ir toliau kovos dėl tauresnės spalvos medalių. Paulius šiemet įstojo į Kūno kultūros akademiją, bokso specialybę.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2011-12-14