8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarp apdovanotų 23 geriausių Šilutės r. sportininkų yra ir mūsiškių

Tarp apdovanotų 23 geriausių Šilutės r. sportininkų yra ir mūsiškių

Laisvės gynėjų dieną (sausio 13 d.) Šilutės rajono savivaldybėje, didžiojoje salėje, vyko geriausių 2011 m. sportininkų pagerbimas. Sportininkus, kurie visus metus garsino Šilutės kraštą bei pasiekė aukštų rezultatų, apdovanojo piniginiais prizais.

Sportininkai ne drąsiai rinkosi vietas, kur atsisėsti vis žvilgčiodami į trenerius. Bet visiems susėdus į vietas nieko nelaukdamas Tarybos sekretorius Jonas Jaunius pradėjo padėkos kalbą. Jis dėkojo visiems sportininkams susirinkus, džiaugėsi pasiektais aukštais rezultatais.

Po jo trupą (tokios ir yra įdomiausios) kalbą pasakė Meras Virgilijus Pozingis. Jo teigimu nereikia daug kalbėti, svarbiausia įvertinti ir pagerbti sportininkus. Iš kart po mero kalbos gražių žodžių sportininkams bei jų treneriams negailėjo ir administracijos direktore Ida Vasiljevienė.

Metas apdovanoti kiekvieną sportininką ir jų trenerį asmeniškai:

Sporto mokyklos trenerio Stasio Oželio auklėtinė Dovilė Bliūdžiūtė Lietuvos lengvosios atletikos čempionate 4 x 400 m. bėgime (suaugusiųjų) užėmė III vietą, jai įteikta 600 Lt.

Sunkiaatletis Tomas Li-čin-chai (treneris Laimas Li-čin-chai) Lietuvos jaunimo iki 20 m. sunkiosios atletikos čempionate užėmė III vietą, jam skirta 300 Lt. piniginis prizas.

Dar vieno sunkiosios atletikos trenerio Liudo Čičirkos, net du auklėtiniai buvo apdovanoti piniginiais prizais: Donatas Anuškevičius Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas, I vieta (1000 Lt.) ir Marius Mickevičius Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas, II vieta (800 Lt.).

Dziudo treneris Rimvydas Lukošius džiaugiasi savo auklėtinio Artūro Kudrešovo III vieta, kuria iškovojo Lietuvos Respublikos jaunimo dziudo čempionate. Už ši pasiekimą savivaldybė jam skyrė 300 Lt.

Jono Piekauto net trys auklėtiniai gavo piniginius prizus : Matas Vilkas Lietuvos suaugusių aukščiausios lygos čempionate iškovojo I vietą (1000 Lt),Manfredas Ula II vietą (800 Lt.) ir Valdas Martinkus III vietą (600 Lt.).

 

Tądien daugiausia buvo apdovanoti Vinco Murausko auklėtiniai. Deividas Girulis, Artiomas Volkovas, Andrej Sviridov ir Donatas Duobinis Lietuvos jaunimo čempionate iškovojo (savo svorio kategorijose) II vietas. Ir kiekvienam buvo skirta po 400 Lt.

Lietuvos vyrų čempionate boksininkas Evaldas Petrauskas iškovojo I vietą n(1000 Lt.) Lukas Kniūkšta, Paulius Petronis tam pačiam čempionate, savo svorio kategorijose, iškovojo II vietas (po 800 Lt.).

Europos jaunimo čempionate Edgaras Skurdelis iškovojo II vietą (800 Lt.), Viktoras Komkovas III vietą (600 Lt.)

Automobilių sporte apdovanoti trys sportininkai: Kazimieras Gudžiūnas Lietuvos automobilių rali-kroso čempionate I vieta (600 Lt.), Lietuvos automobilių kroso čempionate dalyvavo Jonas Mantvydas, Kuris iškovojo II vietą (400 L.t) bei Laurynas Diržininkas, kuris džiaugėsi III vieta (300 Lt.).

Rankų lenkimo trenerio Aleksandro Pancerovo auklėtinės taip pat buvo apdovanotos piniginiais prizais: Eglė Vaitkutė Pasaulio rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų kategorijoje tapo čempionė (1000 Lt.), o Raminta Žvirblytė tapo čempionė Pasaulio rankų lenkimo čempionate jaunimo kategorijoje (800 Lt.)

Deividas Pukis Pasaulio jaunimo čempionate - I vieta. Jis jau vasara buvo apdovanotas piniginiu prizu. Tai tik šį kart jam ištartas tik ačiū.

Išviso apdovanoti 23 sportininkai. Pasak trenerio Vinco Murausko šiemet sportininkams skiriami piniginiai prizai ir tai tikrai didelis paskatinimas jiems. Tikimasi, kad ir kitais metais geriausius sportininkus būtent taip ir apdovanos.

Po apdovanojimų Mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis taip pat pasakė sveikinimo kalbą. Jam baigus padėkojo visiems ir Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis bei VšĮ „Šilutės sportas“ diktorius Dainius Gricevičius.

 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose