8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Nors medaliai neauksiniai, bet nemažiau vertesni

Nors medaliai neauksiniai, bet nemažiau vertesni

Panevėžyje sausio 13-14 dienomis vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Į jas vyko Šilutės sporto mokyklos treneriai Stasys Oželis ir Medardas Urmulevičius bei jų auklėtiniai, kurie parvežė ne vieną medalį. Nors tarp jų ir nėra auksinio, bet turime du antros vietos ir penkis trečios vietos medalius.

Medardo Urmulevičiaus dvi auklėtinės dalyvavo trišuolio rungtyje ir iškovojo sidabro medalius. Kristina Butkevičiūtė tarp jaunių buvo antra, o Toma Blaževičiūtė antra tarp jaunuolių.

4x200 jaunių ir jaunuolių estafetėje trys sporto mokyklos auklėtiniai ir vienas tauragietis užėmė III vietą (S. Oželio auklėtiniai Eimantas Ciparis ir Andrius Barzdys bei M. Urmulevičiaus auklėtinis Paulius Kasparavičius).

Eimantas 600 m. distancijoje taip pat neblogai atrodė, jis atbėgo šeštas.

Kamilė Ambrozaitė jaunių šuolio į aukštį rungtyje laimėjo bronzos medalį (treneris M. Urmulevičius).

Dovilės pasiekimai

Stasio Oželio auklėtinė Dovilė Bliūdžiūtė tarp jaunuolių 300 m. atbėgo trečia. Taip pat ji puikiai pasirodė 600 m. bėgime, šią distanciją ji įveikė penkta. Dar Dovilė dalyvavo su komandos draugėm (Aistė Noreikaitė, Ieva Niauronytė ir viena marijampolietė) estafetiniame bėgime (4x200) kur užėmė IV vietą.Aistė Noreikaitė taip pat neprastai startavo ir 1500 m. distancijoje, ji finišavo penkta.

Dar viena Stasio Oželio auklėtinė Alvita Burzdžiūtė iškovojo IV vietą 3000 m. bėgime (jaunuolės).

Sporto mokyklos treneris Medardas Urmulevičius džiaugiasi visais savo auklėtiniais, vieni geriau kiti prasčiau pasirodė, bet svarbiausia visi stengėsi.

Egidijus Valius 600 m. bėgime (jaunimo) iškovojo IV vietą, o 1000 m. atbėgo devintas.

Linui Starkčiui šuolio į aukštį rungtyje (jaunuoliai) medalio iškovot nepavyko – IV vieta, o Toma Blaževičiūtė tarp jaunuolių šuolio į aukšti rungtyje liko šešta.

Tomas Viskintas trišuolio rungtyje (jaunuoliams) užėmė V vietą.

Šilutė sporto mokykla (Šilutės SM) kaip komanda užėmė XIV vietą. Iš viso dalyvavo 38 komandos iš visų Lietuvos rajonų.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-01-19