Broliai Sagalecai vėl susitiko finale

Š. m. sausio 14 d. Kaune vyko tradicinis dziudo turnyras skirtas sausio 13-osios aukoms atminti. Turnyre dalyvavo sportininkai 1998 m. gim ir jaunesni. Šilutės sporto mokyklą atstovavo 6 sportininkai.

Svorio kategorijoje iki 34 kg. lygių nebuvo broliams Edvardui ir Ernestui Sagalecam, kurie susitiko finale. Šį kartą paranšesnis Edvardas.

Sv. kat. iki 42 kg. Tauras Kuskys kovoje dėl patekimo į finalą, tik teisėjų sprendimu, pralaimėjo Kauno raj. imtynininkui ir kovoje dėl trečios vietos nesunkiai įveikė Panevėžio sportininką.

Sv. kat. iki 60 kg. trečiąją vietą iškovojo Arnas Šikšnius.

Sv . kat iki 50 kg. kovoje dėl patekimo į finalą patyrus kelio traumą pasitraukė iš tolimesnių kovų Justas Pauparis.

Gerai kovojo ir Martynas Bernotas, kuris sv. kat iki 38 kg. liko 5.

Pasak jų trenerio Rimvydo Lukošiaus šis turnyras buvo geras jėgų patikrinimas prieš kitą savaitgalį Kaune vyksiantį  Lietuvos dziudo čempionatą .

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė