8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos dziudo čempionate du auklėtiniai tapo čempionais

Lietuvos dziudo čempionate du auklėtiniai tapo čempionais

Šių metų sausio 20-21 d.  mūsiškiai dalyvavo Kaune vykusiame 15 ir U-17 Lietuvos dziudo čempionate. Penktadienį, sausio 20 d., čempionate kovojo jaunučių amžiaus grupės sportininkai. Jaunučių grupėje Šilutės sporto mokyklą atstovavo penki sportininkai.

 

Geriausiai sekėsi Tautui Kuskiui, kuris savo svorio kategorijoje iki 42 kg. visaskovas laimėjo anksčiau laiko atlikdamas techniškus ir greitus metimus. finale jis susitiko su kauničių astovu, kuris negalėjos pasilaikyti prieš Tauro greitas ir techiniškas atakas ir liko antras. 

Sv. kat iki 50 kg finale susitiko seni vienas kita žinantys imtynininkai šilutiškis Justas Pauparis ir elektrėniškis Modestas Kazokas. Šį kartą pranašesnis buvo elektrėniškis ir Justas liko tenkintis sidabro medaliu.

Sv. kat iki 60 kg III vietą iškovojo Arnas Šikšnius. Edvardas Sagalec sv. kat. iki 38 kg dvi kovas laimėjo, dvi pralaimėjo ir liko 8-as.

Š. Dulkys čempionas

Sausio 21 dieną, šeštadienį, ant tatamio ėmėsi jauniai sv kat virš 90 kg niekam šansų nepaliko Šarūnas Dulkys, jis įveikė visus savo varžovus ir tapo čempionu. Šį perspektyvų imtininką pakvietė į LR dziudo jauniu rinktinę.

Sv kat iki 90 kg finale kovojo Paulius Jatautas, kuris dabar treniruojasi Elektrėnuose esančiame sporto centre, finale po atkaklios kovos nusileido alytiškiui Rokui Nenartaviciui.

Sv kat iki 46 kg Mantas Juknius kovoje dėl III vietos tik po pratesimo nežymia persvara nusileido panevėžiečiui ir liko penktas.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose