8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tomas Olberkis varžovą pasiuntė į nokautą

Tomas Olberkis varžovą pasiuntė į nokautą

Sausio 20-21 dienomis Marijampolėje vyko dvidešimtasis Vido Gorbulio tarptautinis bokso turnyras. Varžybose dalyvavo 17 komandų iš Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Ringe kovojo daugiau nei 200 sportininkų. Varžybose dalyvavę Šilutės sporto mokyklos boksininkai iškovojo tris pirmąsias, dvi antrąsias ir vieną trečią vietas.

Trys čempionai

Lukas Petrauskas 42 kg. svorio kategorijoje savo varžovą iš Kalvarijos T. Pečkį įveikė antrame raunde ir iškovojo I vietą.

60 kg. sv. kat. Vytautas Balsys pirma dieną turėjo įveikti Latvijos čempioną bei Europos moksleivių bokso prizininką J. Artiomov, jam tai pavyko ir finale kitą dieną susitiko su L. Valiu (Kaunas) kurį įveikęs pasipuošė aukso medaliu.

Tomas Olberkis svorio kategorijoje +81 kg. finale įveikė kaunietį M. Špokauskas ir tapo savo svorio kategorijos čempionu.

Sidabriniai vyrukai
 
Dvi dienas vykusiame bokso turnyre iškovoti ir du sidabro medaliai. Julius Pečkys 32 kg. svorio kategorijoje užėmė antrą vieta. Ignas Šmitas (63 kg.) pirmoje kovoje įveikė Vilnietį Lietuvos moksleivių čempioną (kova buvo gan apylygė), bet deja antrą dieną jam nepavyko pasipriešinti varžovui iš Vilniaus A. Masen.

Aurimas Koroliovas 32 kg. svorio kategorijoje iškovojo garbingą III vietą.

Vos pailsėję vieną dieną`boksininkai iškart išskubėjo sausio 23 dieną į Klaipėdos miesto bokso sporto klubo „Čempionas“ organizuojama bendrą bokso treniruotę – sparingą, kurioje dalyvavo Klaipėdos, Kretingos, Palangos bei žinoma mūsų boksininkai.. Šiose treniruotėse galėjo dalyvauti visų amžiaus grupių sportininkai.

Iš viso šiose treniruotėse dalyvavo 17 Šilutės sporto mokyklos auklėtinių. Visi turėjo tik po vieną varžovą. Savo varžovus įveikti pavyko šiems boksininkams: Aurimas Koroliovas, Julius Pečkys, Vytautas Balsys, Lukas Petrauskas, Rokas Pečkys, Edgaras Skurdelis, Ignas Šmitas, Deividas Girulis bei Tomas Olberkis, kuris savo priešininką iš Palangos pasiuntė į nokautą jau pirma raunde. Tai labai perspektyvus ir daug žadantis boksininkas, kuriam dar tik 14 metų, tad daug treniruočių ir rimto požiūrio į boksą ir jis dar ne viena varžovą pasiųs į nokautą.

 

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-02-02  16:23:38