8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Julija Milevičiūtė pagerino asmeninį rekordą

Sausio 25 dieną, Klaipėdoje vyko Žemaičių taurės varžybų antras etapas, kuriame dalyvavo trijų lengvosios atletikos trenerių auklėtiniai. Vieni iš jų pirmą kartą dalyvavo oficialiuose varžybose bei pirmą kart avėjo startukus.  

Pagerintas asmenis rekordas

Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vykusiose varžybose dalyvavo Stasio Oželio auklėtinė Julija Milevičiūtė, ji 3 kg. rutulį nustūmė net 11,70 metrų, taip pagerindama savo asmeninį rekordą.  (Julija varžybose dalyvavo be konkurencijos).

Medardo Urmulevičiaus treniruojamas Džordanas Kinčius 60 m. bėgime finišavo trečias.

Pirmą kart varžybose

Nuo 2011 metų rugsėjo mėnesio Šilutės sporto mokykloje įsteigta dar viena lengvosios atletikos grupe, kuriai vadovauja nauja trenerė Lina Leikuvienė. Tai buvusi Stasio Oželio auklėtinė, kuri taip ir neprarado aistros lengvajai ir visą šį užsidegimą bandys perduoti jauniesiems savo auklėtiniams.

Nuo pat rudens treniravęsi lengvaatlečiai tik nesenai išbandė savo jėgas oficialiuose varžybose.

Trenerė džiaugėsi savo auklėtinių pasiekimais Klaipėdoje vykusiose Žemaičių taurės varžybose. Geriausiai tądien pavyko startuoti Kristinai Jasauskaitei, ji 300 m. distanciją įveikė ketvirta (iš visos startavo 15 mergaičių). Kristina buvo viena iš jauniausių dalyvių (penkta atbėgo M. Urmulevičiaus treniruojama Livija Kaktaitė, o septinta S. Oželio – Beatričė Kalvaitytė).

1000 m. bėgime dalyvavo dar dvi L. Leikuvienės auklėtinės: Samanta Burbulytė ir Gytė Gužauskaitė, aukštų rezultatų nepavyko pasiekti, bet tai tik pradžia. Daugiau treniruočių ir tikim, kad greitai juos džiaugsis pirmaisiais savo medaliais.

Rutulio (3 kg.) stūmimo rungtyje Justas Stulpinas tarp keturių berniukų dalyvavusių šioje rungtyje liko ketvirtas. Bet treniruotėse jis stiegiasi ir jei tik turės noro ir negailės savęs treniruotėse tikrai pasieks aukštų rezultatų ir užlips ant apdovanojimų pakilos.

Trenerė džiaugėsi visais savo auklėtiniais: „Matėsi, kad vaikai jaudinasi ir yra truputi pasimetę, bet tokia pradžia ir turi būti“ – kalbėjo Lina Leikuvienė.

Ji taip pat džiaugėsi ir tuo, kad lengvąja noriai lanko mergaitės, nors joms Šilutėje yra ir kitų užsiėmimų aerobikos, pramoginiai šokiai ir pan., bet jos grupėje šiuo metu dominuoja mergaitės.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-02-02   2012-02-02

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose