8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

MŪSŲ DARBAS BUVO ĮVERTINTAS

MŪSŲ DARBAS BUVO ĮVERTINTAS

Vasario 21 dieną, antradienį, Šilutės sporto mokykla vyko į Vilnių, kur Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerijoje buvo pagerbti geriausi 2011 metų šalies mokiniai sportininkai ir jų treneriai bei apdovanotos geriausios šalies sporto mokyklos. Šilutės sporto mokyklos vardas buvo ištartas ne kartą...
 

Prieš pradedant apdovanojimus visus pasveikino LR švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV, kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Milda Laurutėnaitė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Olimpinio švietimo direkcijos direktorius Algimantas Gudinkis ir Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė Ona Babonienė.

Po gražių kalbų apdovanojimus jauniesiems Lietuvos sportininkams, iškovojusiems prizines vietas Europos ir Pasaulio jaunimo festivaliuose, įteikė Gintaras Steponavičius ir jaunimo sportą koordinuojantys įvairių šalies sporto įstaigų atstovai.

Geriausiais Lietuvos 2011 m. mokiniais sportininkais pripažinti net vienuolika sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Per apdovanojimų ceremoniją buvo ištartos dvi Šilutės sporto mokyklos auklėtinių pavardės. Tai Vinco Murausko treniruojamas Edgaras Skurdelis (Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos mokinys) Europos jaunimo čempionato II vietos laimėtojas ir Viktoras Komkovas, kuris senojo žemyno jaunimo bokso pirmenybėse iškovojo bronzą.

Šilutės sporto mokykla, vadovaujama direktoriaus Aivaro Lileikio, buvo apdovanota, kaip geriausia šalies sporto mokykla (antroje grupėje), aplenkusi Ignalinos kultūros ir sporto centrą bei  Kėdainių sporto mokyklą.

Geriausios šalies sporto mokyklomis pirmojo grupėje pripažinti: I vieta Kauno irklavimo mokyklai, antra Vilniaus miesto šachmatų ir šaškių sporto mokyklai ir trečia Vilniaus dvikovės sporto šakų mokyklai.

Geriausių metų mokinių sportininkų apdovanojimai vyksta jau 12-tą kartą. Anksčiau jų laureatais yra tapę dabar žymūs sportininkai: Šilutės sporto mokyklos auklėtinis boksininkas Evaldas Petrauskas, kitų sporto įstaigų laureatai: krepšininkai Martynas Gecevičius, Donatas Motiejūnas ir Jonas Valančiūnas, tenisininkas Ričardas Berankis, plaukikas Giedrius Titenis, sunkiaatletis Aurimas Didžbalis, lengvaatlečiai Lina Grinčikaitė ir Andrius Gudžius.

 

LR švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV, kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Milda Laurutėnaitė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Olimpinio švietimo direkcijos direktorius Algimantas Gudinkis ir Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė Ona Babonienė.

 

Viktoras Komkovas senojo žemyno jaunimo bokso pirmenybėse iškovojo bronzą. Treneris Vincas Murauskas

Edgaras Skurdelis Europos jaunimo čempionato II vietos laimėtojas. Treneris Vincas Murauskas

Šilutės sporto mokykla, vadovaujama direktoriaus Aivaro Lileikio - geriausia šalies sporto mokykla (antroje grupėje)

 Tądien taip pat buvo apdovanotos geriausios metų komandos. Jomis tapo Lietuvos vaikinų (iki 15 metų) krepšinio rinktinė, Europos jaunimo olimpiniame festivalyje iškovojusi aukso medalius. Nebuvo pamirštos ir paplūdimio tinklininkių duetas (Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė), pernai Vilniuje triumfavęs Europos jaunimo (iki 18 metų) čempionate.

 Geriausi Lietuvos 2011 m. mokiniai sportininkai:
1. Ričardas Kuncaitis, boksas;
2-3. Milda Valčiukaitė, irklavimas;
2-3. Ieva Adomavičiūtė, irklavimas;
4. Rolandas Maščinskas, irklavimas;
5-6. Modesta Justė Morauskaitė, lengvoji atletika;
5-6. Rūta Meilutytė, plaukimas;
7. Edgaras Skurdelis, boksas;
8-11. Liveta Jasiūnaitė, lengvoji atletika;
8-11. Robertas Tvorogalas, gimnastika;
8-11. Danas Rapšys, plaukimas;
8-11. Viktoras Konkovas, boksas. 

 Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-02-22

14:49:12 

 

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose