8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

V. Balsys ir T. Olberkis jaunesni, bet pranašesni

V. Balsys ir T. Olberkis jaunesni, bet pranašesni

Vasario 23-25 dienomis Marijampolėje vyko trečiasis tarptautinis Zigmo Katiliaus bokso turnyras, kurį organizavo Aldona Katilienė. Jame dalyvavo 175 sportininkai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir žinoma Lietuvos. Šilutės sporto mokyklą atstovavo trys boksininkai.

Lukas Petrauskas svorio kategorijoje 44 kg. pirmąją kova pralaimėjo 1:2 rezultatu. Nors po tokio įvertinimo ne viena treneris sakė, kad pergalės labiau vertas buvo Lukas, bet teisėjo sprendimas yra teisėjo sprendimas ir tenką jį priimti toks koks yra.

Vėliau Lukas dar sudalyvavo dviejose draugiškose kovose, kur abu priešininkus įveikė nesunkiai.

 Du čempionai

Trenerio Vinco Murausko du auklėtiniai tapo čempionai savo svorio kategorijoje. Tai Vytas Balsys (60  kg.) finale įveikęs estą V. Zarį ir Tomas Olberkis (80 kg +) įveikęs kaunieti A. Klimavičių.

 
Pasak jų trenerio V. Murausko jis labai džiaugiasi savo auklėtinių pasiektais rezultatais, žinant, kad jų varžovai buvo viena amžiaus kategorija vyresni jiems vis tiek pavyko iškovoti čempionų vardus.

Ar gausim kelialapį į Olimpines žaidynes?
 
Nuo kovo 1-18 dienos vyks saugusiųjų stovykla, pasiruošimui dalyvauti atrankiniame Europos turnyre į Londono olimpinias žaidynes, kurios vyks Turkijoje. Dalyvaut ruošiasi Edgaras Skurdelis ir Evaldas Petrauskas. Tai paskutinis turnyras suteikiantis galimybe mūsiškiams patekti olimpines žaidynes.

Artimiausios varžybos: Tarptautinis D. Pozniako vardo jaunimo turnyras kovo 14-18 dienomis Vilniuje.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-03-02 11:35:08