8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Trys auklėtiniai pateko į Lietuvos jaunučių-moksleivių s. a. čempionato finalines varžybas

Trys auklėtiniai pateko į Lietuvos jaunučių-moksleivių s. a. čempionato finalines varžybas

Prieš prasidedant  Lietuvos jaunučių-moksleivių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos čempionato finalinėms varžyboms, kurios vyks šių metų kovo 23-24 dienomis Šilutėje, vasario 24 dieną buvo surengtos zoninės atrankos varžybos keturiuose miestuose. Mūsiškiai vyko į Klaipėda (ten klaipėdiečiai kartu rengia ir atvirą Klaipėdos miesto čempionatą), kur net 15 šilutiškių išbandė savo jėgas. Vieniems tai buvo antros varžybos, kitiems pirmosios, bet esmė ta, kad ši naujoji sunkiaatlečių karta žengė rimtą ir tvirtą žingsnį į sunkiosios atletikos sportą.

1200 g. pasiuntė į trečią vietą

Svorio kategorijoje iki 50 kg. sėkmė lydėjo Šilutės sporto mokyklos auklėtinį Roką Radavičių, jis štangą išrovė 37 kg., išstūmė 56 kg, o dvikovėje surinko 93 kg. ir užėmė II vietą (pirma vieta atiteka klaipėdiečiui Dariui Galdikui)  Jo komandos draugas Lukas Mažonas taip pat dvikovėje surinko 93 kg. bet liko trečias. Kodėl? O, todėl , kad buvo sunkesnis už Roką 1 kg. 200 g. pasirodo nuo to kiek sveri gali ir priklausyti užimama vieta.

1300 g. pakišo koja

Atkakli kova vyko sv. kat. iki 56 kg. tarp šilutiškio Šarūno Gudavičiaus ir klaipėdiečio Aurimo Bruzo. Abu sportininkai išrovė po 57 kg., išstūmė po 70 kg, o dvikovėje surinko po 127 kg. ir čia Klaipėdos miesto čempionato titulą lėmė vėl asmeniniais svoris, kuris nebuvo palankus mūsiškiui. Šarūnas už savo varžovą svėrė 1300 g. ir tai lėmė, kad klaipėdiečiui atiteko I vieta, o šilutiškiui – II.
 
1 kg. nulėmė viską


62 kg. sv. kat. sporto mokyklos auklėtinis Vytautas Kikilas išrovė 68 kg. ir tai 1 kg. daugiau nei jo varžovas Deividas Norvilas. Tačiau antrajame veiksme pranašesnis buvo klaipėdietis Deividas, kuris išstūmė 2 kg. daugiau nei šilutiškis ir dvikovėje surinko 155 kg, o Vytautas 154 kg. tad mūsiškis iškovojo II vietą.

Svorio kategorijoje iki 85 kg. nebuvo lygių Simonui Bataičiui (80+90=170) jis artimiausią savo varžovą aplenkė 34 kg.  

Trys Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai treniruojami Laimio Li-čin-chai ir Liudo Čičirkos pateko į Lietuvos jaunučių-moksleivių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos čempionato finalines varžybas, kurios vyks kovo 23-24 Šilutėje. Tai Šarūnas Gudavičius, Vytautas Kikilas ir Simonas Bataitis.

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

 2012-03-02 11:51:38