8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutėje vyko sunkiaatlečiu iki 15 m. čempionatas

Šilutėje vyko sunkiaatlečiu iki 15 m. čempionatas

Kovo 23 dieną, po daugiau kaip dešimt metų pertraukos Šilutėje vėl vyko oficialios Lietuvos sunkiosios atletikos jaunučių-moksleivių (iki 15 m.) čempionatas. Šilutę atstovavo trys sporto mokyklos auklėtiniai ir visi pasipuošė medaliais.  

Kad sunkiaatlečiai gautu teisę dalyvauti 2012 m. čempionate iš pradžių visi sportininkai turėjo sudalyvauti jaunučių zoninėse atrankos varžybose. Gerai pasirodę zoninėse varžybose Šarūnas Gudavičius, Vytautas Kikėlas ir Simonas Bataitis ( treneriai Laimis Li-čin-chai, Liudas Čičirka) iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos jaunučių – moksleivių (iki 15 m.) sunkiosios atletikos čempionate.

Svorio kat. iki 56 kg Šarūnas Gudavičius rovime iškėlė 57 kg., stumiant štangą jam sekėsi tikrai neblogai ir bendroje įsakytoje jis 134 kg. Deja tokį pat rezultatą parodė ir klaipėdietis Aurimas Bružas, bet jis buvo už mūsiški 1,5 kg lengvesnis tad jam atiteko sidabras, o Šarūnui bronza.

Šilutiškiui Vytautui Kikėluii įvyko panaši situacija. Jis sv. kat. iki 62 kg. dvikovėje  vienodai po 157 kg. surinko su Dominyku Markausku iš Telšių. Tik šįkart 3 kg lengvesnis buvo Vytautas tad jam atiteko bronza, o telšiškis namo grįžo be medalio.

Prieš pat prasidedant varžyboms sv. kat. iki 85 kg. daug tikėtasi ir kalbėta, kad Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Simonas Bataitis šioje svorio kategorijoje turėtu iškovoti auksą. Ir jis mūsų nenuvylė. Rovime iš pirmo karto lengvai išrovęs 70 kg, jis iškart užsisakė 80 kg. kuriuos taip pat nesunkiai įveikė. Stūmimo veiksmu Simonas iškėlė 95 kg. ir dvikovoje surinkęs 175 kg. įrodė, kad jis vertas čempiono vardo, nes varžovus paliko už nugaros ne vieno kilogramo skirtumu.
 
Iš visų miestų daugiausia medalių išsivežė, net po septynis, Klaipėdos ir Marijampolės atstovai. Kaip ir mūsiškiai, po tris medalius pelnė Alytaus ir Telšių sportininkai. Apdovanojimai iš Šilutės iškeliavo ir į Rokiškį, Plungę, Panevėžį, Kauną, Anykščius, Gargždus bei Šiaulius.

 

Šilutės sporto mokykla

Agnė Sakalienė

2012-03-29

 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose